filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 17 października 2021, 10:35

autor: Ignacy Kruk

Nie tylko Batman i Black Adam - filmowo-serialowe podsumowanie DC FanDome

Tegoroczne DC FanDome już za nami. Oprócz najbardziej wyczekiwanych produkcji pokroju Batmana czy Black Adama, dane nam było zobaczyć wiele zapowiedzi i dowiedzieć się więcej o mniejszych projektach, jak Peacemaker, Doom Patrol czy też film o Batgirl.

DC FanDome nie zawodzi, dostarczając całej masy zapowiedzi i nowych materiałów z nadchodzących filmów i seriali, nie tylko sztandarowych produkcji. Poniżej prezentujemy wszystko, co mogło Wam umknąć w czasie imprezy.

Peacemaker

Spin-off tegorocznego Legionu Samobójców zdaje się nabierać rumieńców. W trakcie prezentacji zobaczyliśmy kilka materiałów z obsadą nadchodzącego serialu. Motywem przewodnim segmentu poświęconego Peacemakerowi były nowe postacie, które zobaczmy u boku tytułowego bohatera. Szalona produkcja z Johnem Ceną otrzymała również całkiem rozbudowany zwiastun, który zobaczyć możecie poniżej.

Doom Patrol - 3. sezon

Jak dowiedzieliśmy się w czasie trwania DC FanDome, serial opowiadający o perypetiach superbohaterskich wyrzutków dostanie 4. sezon. Jako że opowieść o ekscentrycznej drużynie powoli zmierza do końca sezonu trzeciego, otrzymaliśmy krótki zwiastun tego, co spotka, dostatecznie już doświadczonych przez los, bohaterów w pozostałych odcinkach obecnej serii.

  1. Więcej informacji o Doom Patrol

Batgirl

Jak wiemy z krótkiego wywiadu z twórcami, film o Barbarze Gordon jest obecnie w stadium preprodukcji. Poza tym dowiedzieliśmy się, że rolę Batgirl zagra Leslie Grace. Podczas prezentacji mogliśmy również podziwiać pierwszą grafikę koncepcyjną, którą prezentujemy poniżej.

Nie tylko Batman i Black Adam - filmowo-serialowe podsumowanie DC FanDome - ilustracja #1

Shazam! Fury of the Gods

Grający tytułową rolę Zachary Levi zaprezentował pierwsze klipy z trwającej obecnie produkcji nadchodzącego sequela obrazu o Shazamie. Premiera filmu odbędzie się 2 czerwca 2023 roku.

  1. Więcej informacji o Shazam! Fury of the Gods

Titans - 3. sezon

Finał 3. sezonu historii o młodocianych superbohaterach dowodzonych przez Dicka Graysona zbliża się wielkimi krokami. Wcielający się w Nightwinga Brenton Thwaites zdradził, że serial otrzyma 4. sezon, a dla niecierpliwych zwieńczenia obecnej serii mamy krótki zwiastun nadchodzących odcinków.

  1. Więcej informacji o Titans

Aquaman i Zaginione Królestwo

Jason Momoa zaprezentował pierwsze ujęcia z planu wyczekiwanej kontynuacji historii Aquamana.

Premiera filmu odbędzie się 16 grudnia 2022 roku.

  1. Więcej informacji o filmie Aquaman i Zaginione Królestwo

DC League of Super-Pets

Czterołapa wariacja na temat kina superbohaterskiego może się pochwalić znakomitą obsadą, Jeśli chodzi o aktorów głosowych, w filmie usłyszymy m.in. Dwayne’a Johnsona, Kevina Harta, Keanu Reevesa czy też Kate McKinnon. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun obrazu.

Young Justice: Phantoms - 4. sezon

Animowana seria o młodych superbohaterach zdaje się zrywać z dziecinną otoczką, zamiast tego jest krwawo i widowiskowo. Zresztą zobaczcie sami, czego można się spodziewać po 4. sezonie tej animacji:

Stargirl - 2. sezon

Seria o losach Courtney Whitmore domyka swój drugi sezon, w związku z czym otrzymaliśmy krótki teaser nadchodzących finalnych odcinków.

  1. Więcej informacji o Stargirl

Naomi

Serial Naomi opowie historię zatopionej w świecie komiksów nastolatki, która, zafascynowana postacią Supermana, odkrywa coś, co na zawsze zmieni sposób, w jaki postrzegani są superbohaterowie. Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun produkcji.

Pennyworth - 3. sezon

Historia o genezie postaci legendarnego kamerdynera rodziny Wayne’ów zabiera nas do Londynu z lat 60., gdzie młody Alfred pracuje dla Thomasa Wayne’a, zdobywając (tak przydatne mu w przyszłości) doświadczenie. 3. sezon produkcji zadebiutuje na HBO Max w przyszłym roku.

  1. Więcej informacji o Pennyworth

I to by było na tyle, oczywiście nie jest to pełna zawartość ponad 3-godzinnej prezentacji. Zainteresowanych wszystkimi szczegółami dotyczącymi DC FanDome odsyłam tutaj.