Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 9 sierpnia 2019, 16:37

autor: aadamus

Nie tylko Henry Cavill zagra Geralta w Wiedźminie Netflixa [spojlery]

Nie tylko Henry Cavill zagra rolę wiedźmina. W netfliksowej adaptacji przygód Białego Wilka pojawić ma się także dziecięce wcielenie tytułowego bohatera. Według serwisu IMDB w młodsze wcielenie Geralta z Rivii wcieli się Tristan Ruggeri.

Nie tylko Henry Cavill wcieli się w Białego Wilka. - Nie tylko Henry Cavill zagra Geralta w Wiedźminie Netflixa (SPOILER) - wiadomość - 2019-08-09
Nie tylko Henry Cavill wcieli się w Białego Wilka.

W grudniu zadebiutować ma pierwszy sezon Wiedźmina od Netflixa. Im bliżej do premiery, tym więcej znamy szczegółów związanych z serialem. Najnowsze doniesienia wskazują, że nie tylko Henry Cavill wcieli się w tytułową postać. Według serwisu IMDB na ekranie zobaczymy również młodszą wersję łowcy potworów. W tę rolę wcielić się ma Tristan Ruggeri.

Tristan Ruggeri, czyli dziecięce wcielenie Geralta z Rivii. - Nie tylko Henry Cavill zagra Geralta w Wiedźminie Netflixa (SPOILER) - wiadomość - 2019-08-09
Tristan Ruggeri, czyli dziecięce wcielenie Geralta z Rivii.

Według informacji opublikowanych przez IMBD postać ta ma pojawić się tylko w ósmym (i zarazem ostatnim) odcinku sezonu. Nie wiadomo na razie, jaki dokładnie okres z życia Geralta z Rivii zostanie ukazany w retrospekcjach. Możliwe jest, że w ten sposób twórcy chcą przybliżyć widzom to, w jaki sposób Biały Wilk ukończył Próbę Traw, czyli proces, w wyniku którego stał on się wiedźminem.

Wiedźmin od Netflixa ma bazować na opowiadaniach Sapkowskiego. Historia skupiać się ma natomiast na trójce protagonistów - Geralcie, Ciri i Yennefer. Relacje między tymi trzema postaciami mają być jednym z najważniejszych aspektów produkcji.

Dla Tristana Ruggeriego będzie to pierwsza rola w życiu. Jak chłopiec sprawdzi się jako młodsza wersja wiedźmina? O tym przekonamy się pod koniec roku.