Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 kwietnia 2021, 16:41

autor: Entelarmer

Wyzwolony Neymar Jr. zmierza do Fortnite

Na wyspę Fortnite zawitał kolejny gość. Tym razem w grze zobaczymy piłkarza Neymara Jr. i otrzymamy szansę zdobycia powiązanych z nim przedmiotów kosmetycznych.

Po nieoczekiwanym debiucie piłkarskich strojów w Fortnite Epic Games kontynuuje dodawanie zawartości powiązanej z tym najpopularniejszym na świecie sportem. Już jutro w grze pojawi się Neymar Jr., czyli „najdroższy zawodnik świata” po jego transferze do klubu Paris Saint-Germain. Jak zwykle gościa przywitano specjalnym zwiastunem. Materiał możecie obejrzeć poniżej.

Tak jak w przypadku poprzednich występów gościnnych w Fortnite, brazylijski napastnik otrzyma własne misje w ramach przepustki bitewnej sezonu 6 rozdziału 2 (albo karnetu bojowego, jak chce go zwać Epic Games). W ramach niej będziemy musieli wykonać szereg zadań, poczynając od rozmowy z piłkarzem, a na celach związanych z rozgrywką kończąc. Te pozwolą na odblokowanie przedmiotów kosmetycznych inspirowanych Neymarem, a ostatecznie także jego „form pierwotnych”. Będą one dostępne od 27 kwietnia od godziny 16.30. Wtedy właśnie pojawi się stosowna aktualizacja.

Jeszcze więcej atrakcji znajdziemy w trybie kreatywnym za sprawą zawartości stworzonej przez graczy. Na sprawdzenie jej będzie czas do 4 maja (za wyjątkiem Areny szaleństw – ta będzie dostępna tylko do 30 kwietnia). Dodatkowo 28 kwietnia zostanie rozegrany turniej Neymar Jr. Cup, w którym nagrodą są unikatowe buty piłkarskie Pumy inspirowane jedną z dwóch form pierwotnych Neymara w Fortnite. Szczegóły rozgrywek oraz aktualizacji znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Źródło: oficjalna strona gry Fortnite. - Wyzwolony Neymar Jr. zmierza do Fortnite - wiadomość - 2021-04-26
Źródło: oficjalna strona gry Fortnite.