Firma CD Projekt, jeden z wiodących dystrybutor gier i programów multimedialnych, poszukuje spostrzegawczych i skrupulatnych entuzjastów gier komputerowych na stanowiska managera działu betatestów oraz pełnoetatowych betatesterów.
Fajek
30 kwietnia 2002 16:18
Jeśli z niecierpliwością czekacie na Another War, pierwszą grę cRPG osadzoną w realiach II Wojny Światowej, już dziś możecie zamówić ja w przedsprzedaży w naszym sklepie.
Fajek
29 kwietnia 2002 17:59
Kilka miesięcy temu pojawiła się informacja o tym, że SEGA będzie produkowała gry dla Xbox’a. Wczoraj jednak okazało się, że nie tylko SEGA, gdyż Microsoft ma zamiar kupić… Nintendo!
Fajek
28 kwietnia 2002 12:21
Niejaka firma id Software (heh, może o niej słyszeliście?), otworzyła swoją nową stronę WWW. Znajdziecie na niej wszystko, co tyczy się wydanych przez tą firmę gier.
Fajek
27 kwietnia 2002 12:48
Maja, szefowa MayClub przysłała nam najnowsze klubowe wieści. Wszystkich naszych czytelników, którzy zapisali się do klubu, z pewnością ucieszy informacja, że karty klubowe dotarły już do Mai, a nowi klubowicze nie będą musieli na nie czekać. Oprócz tego do pobrania dostępny jest już komplet poradników GRY-OnLine w formacie PDF. Najlepiej przeczytajcie o tym sami.
Tomasz Pyzioł
26 kwietnia 2002 16:48
Czego to producenci urządzeń peryferyjnych nie wymyślą! Mamy już realistyczne kierownice samochodowe wyposażone w drążek zmiany biegów i pedały przeznaczone dla sportów wyścigowych, a pasjonaci symulatorów lotniczych mogą zaopatrzyć się w prawie kompletny kokpit. Teraz najwyraźniej nadszedł czas na „virtual reality” w piłce nożnej.
Tomasz Pyzioł
25 kwietnia 2002 16:40
GameSpot – największy portal internetowy na świecie, zajmujący się szeroko pojętą tematyką gier na komputery PC oraz konsole zmienia swoje oblicze. Już na początku maja zostanie otwarty GameSpot Complete – portal bez kompromisów i bez żadnych ograniczeń. Co to oznacza?
Fajek
25 kwietnia 2002 15:35
Firma Techland, producent m.in. Chrome, Pet Racer czy Xpand Rally, jako jedna z niewielu polskich firm pojawi się na tegorocznych targach E3 w Los Angeles.
Fajek
24 kwietnia 2002 16:45
W miniony piątek poinformowaliśmy Was o nowej grze zespołu Lemon-Interactive pod tytułem Nina: Agent Chronicles. Chcielibyśmy sprostować informację jaka ukazała się na naszym serwisie.
Fajek
23 kwietnia 2002 11:04
Od kilku dni na różnych grupach dyskusyjnych pojawiają się informacje jakoby Telekomunikacja Polska S.A. miała wraz z 1 maja obniżyć ceny na oferowaną przez siebie usługę dostępu do Internetu – Neostrada.
Fajek
22 kwietnia 2002 16:12
Dzisiaj naszła mnie ochota przeliczenia was, czytelników na cyferki. Was bo to dzięki Wam nasze plany związane z oglądalnością zostały pobite na głowę :). A oto zestawienia dla statsiarzy ...
Wojciech Antonowicz
21 kwietnia 2002 18:38
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym zakończył się konkurs „Aquanox”. Przypomnijmy iż do wygrania było 8 gier. Nagrody zostały ufundowane przez firmę Lemon-Interactive.
Rafał Swaczyna
19 kwietnia 2002 18:19
Ponieważ chcielibyśmy abyście to Wy decydowali o grach, jakie znajdą się w przyszłych promocjach w MayClub, dlatego postanowiliśmy zapytać Was o to w ankiecie.
Fajek
18 kwietnia 2002 12:39
Microsoft obniżył cenę Xbox’a w Europie do poziomu 299€. Czyżby niebezpiecznie niska sprzedaż tej maszynki na starym kontynencie wpłynęła na podjęcie tak radykalnych kroków ze strony producenta Windows? „Oczywiście, że nie!” – twierdzą przedstawiciele Microsoftu.
Fajek
18 kwietnia 2002 11:25
Ulepszania firmowych witryn ciąg dalszy – po CD Projekcie, LEM’ie i Mancie nadszedł czas na kolejną stronę polskiego dystrybutora (oraz developera), firmę Techland.
Fajek
17 kwietnia 2002 13:04
Jak informuje firma IM Group, posiadacze sprowadzonych z zagranicy Xboxów będą mieli w co pograć! Już od jutra bowiem, IM Group rozpoczyna sprzedaż gier na tę platformę.
Fajek
11 kwietnia 2002 16:35
Po raz kolejny sklep internetowy Wirtualny Świat (co powoli staje się już tradycją, jeśli chodzi o premiery nowych gier) zorganizował dwie interesujące aukcje.
Fajek
11 kwietnia 2002 11:56
Ze względu na całkowitą nieopłacalność związaną ze zbyt wysokimi kosztami supportu w stosunku do realnych wpływów, świadczona przez firmę MILC usługa „Bramka Multiplayer” została zlikwidowana.
Janusz Burda
7 kwietnia 2002 19:12
Firma IM Group podpisała kontrakt z firmą Empire Interactive na dystrybucję ich gier w Polsce. Jeszcze w pierwszej połowie 2002 r. ukaże się kilka bardzo atrakcyjnych tytułów.
Fajek
4 kwietnia 2002 15:31
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym zakończył się konkurs „Myth III - Era Wilka”. Przypomnijmy iż do wygrania było 5 gier. Nagrody zostały ufundowane przez firmę Play It.
Rafał Swaczyna
3 kwietnia 2002 14:45