Sony PlayStation 2 Najnowsze wiadomości (157)

Zapowiedziano sequel Piratów z Karaibów

Zgodnie z przewidywaniami, im bliżej do premiery filmu Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest (ustalonej na lipiec przyszłego roku), tym więcej zapowiadanych jest programów korzystających z tej popularnej marki. Po grze na konsole przenośne (Nintendo DS i PlayStation Portable) oraz produkcji MMO, przyszedł czas na trzeci twór – tym razem pełnoprawny sequel.

Krystian Smoszna

12 maja 2005 09:24

Zapowiedziano sequel Piratów z Karaibów

Majesco na targach E3 (12/05/05)

Do rozpoczynających się w przyszłą środę targów E3 pozostało już naprawdę niewiele czasu. Producenci gier video, którzy dotąd siedzieli cicho, naprędce przygotowują oficjalne oświadczenia prasowe, informujące o tytułach, jakie zostaną pokazane na ich stoiskach. Jednym z nich jest firma Majesco.

Krystian Smoszna

12 maja 2005 08:56

Majesco na targach E3 (12/05/05)

Electronic Arts na E3 2005

Już tylko niecały tydzień dzieli graczy od tegorocznych targów elektronicznej rozrywki E3, jakie odbędą się w Los Angeles. Tymczasem, jeden z rynkowych gigantów, korporacja Electronic Arts, ujawnił obszerną listę tytułów, które zaprezentuje na swoim stoisku. Poniższe zestawienie podzielone jest na trzy kategorie (marki EA Sports, EA i EA Mobile), najkrócej można je zaś opisać słowami: jest na co czekać.

Krzysztof Bartnik

12 maja 2005 08:31

Electronic Arts na E3 2005

Taksówkarz z filmu Martina Scorsese na pewno wystąpi w grze

W przyszłym roku minie dokładnie trzydzieści lat od chwili premiery głośnego filmu Taxi Driver (Taksówkarz) w reżyserii Martina Scorsese i z niezapomnianym Robertem De Niro w roli głównej. Tymczasem potwierdzają się nieoficjalne doniesienia z końca lutego, traktujące o tworzeniu wirtualnej gry na podstawie wspomnianego kinematograficznego dzieła.

Radosław Grabowski

12 maja 2005 07:55

Taksówkarz z filmu Martina Scorsese na pewno wystąpi w grze

Tom Savini w grze City of the Dead, firmowanej nazwiskiem George'a Romero

W sierpniu bieżącego roku minie rok od pierwszych zapowiedzi serii gier, tworzonej przy współudziale znanego twórcy filmów horror/gore: George’a A. Romero. Od tamtej pory firma Hip Games nie zarzucała nas licznymi oświadczeniami prasowymi, a o powstającym pierwszym produkcie z serii – City of the Dead – nie mówiła praktycznie nic. Wczoraj wreszcie coś się ruszyło.

Krystian Smoszna

12 maja 2005 07:52

Tom Savini w grze City of the Dead, firmowanej nazwiskiem George'a Romero

Już niedługo otrzymamy grę opartą na ... Biblii

Świetna zabawa połączona z wydarzeniami biblijnymi - niemożliwe? A jednak. Firma Crave Entertainment poinformowała o fakcie tworzenia The Bible Game, która na rynku zadebiutuje w październiku 2005. Grę otrzymają posiadacze PS2 oraz GBA.

Maciej Myrcha

11 maja 2005 15:48

Już niedługo otrzymamy grę opartą na ... Biblii

X-Men Legends II: Rise of Apocalypse – szczegóły i kilka screenshotów

O tym, że powstanie X-Men Legends II: Rise of Apocalypse - sequel udanej produkcji zaliczanej do gatunku action-RPG, będącej idealną propozycją dla miłośników komiksowych czy animowanych przygód Mutantów - wiemy od października ubiegłego roku. Tymczasem, głównie ze względu na zbliżające się targi E3, twórcy ze studia Raven Software postanowili ujawnić więcej informacji na temat przygotowywanej gry.

Krzysztof Bartnik

11 maja 2005 14:21

X-Men Legends II: Rise of Apocalypse – szczegóły i kilka screenshotów

Nintendo na targach E3 - DS Wi-Fi na pewno, nowa GBA prawdopodobnie?

Uwaga odwiedzających targi E3 i szukających nowinek sprzętowym, skupiać się będzie wokół konsol nowej generacji - Xboxa 360, PS3 oraz Revolution, firmowanej przez Nintendo. Jednak jest niemal pewne, iż japoński gigant przemysłu elektronicznej rozrywki nie przedstawi ani prototypu konsoli ani nie będzie wdawać się w dyskusje na temat jej specyfikacji.

Maciej Myrcha

11 maja 2005 12:43

Nintendo na targach E3 - DS Wi-Fi na pewno, nowa GBA prawdopodobnie?

The Matrix: Path of Neo - garść informacji, pierwsze screenshoty!

Od momentu pierwszej zapowiedzi nowej gry ze światem Matrixa w tle, czyli The Matrix: Path of Neo, minęło już parę ładnych miesięcy. Pracownicy studia Shiny Entertainment nie próżnowali w tym czasie, dzięki czemu mogę Wam teraz przedstawić pierwsze szczegóły odnośnie przygotowywanej produkcji, wraz z pierwszymi screenshotami!

Krzysztof Bartnik

11 maja 2005 11:56

The Matrix: Path of Neo - garść informacji, pierwsze screenshoty!

King Kong i targi E3

Kilkukrotnie wspominaliśmy na naszych łamach o nowej grze firmy UbiSoft o nazwie King Kong, której rynkowy debiut zbiegnie się z premierą filmu o tym samym tytule, reżyserowanym przez twórcę trylogii Władca Pierścieni, Petera Jacksona. Wczoraj koncern oficjalnie zapowiedział pierwszą publiczną prezentację programu na tegorocznych targach E3.

Krystian Smoszna

11 maja 2005 10:12

King Kong i targi E3

UbiSoft o premierze Tom Clancy's Rainbow Six: Lockdown

Koncern UbiSoft zaprezentował wczoraj oficjalne daty premiery najnowszej odsłony cyklu Tom Clancy’s Rainbow Six, zatytułowanej Lockdown. Wygląda na to, że fani serii uzbrojeni w konsole będą musieli poczekać jeszcze kilka miesięcy, natomiast PeCetowy o wiele dłużej.

Krystian Smoszna

11 maja 2005 09:49

UbiSoft o premierze Tom Clancy's Rainbow Six: Lockdown

STAR WARS nadchodzi...

Już w najbliższy piątek, 13 maja w polskich sklepach za sprawą dystrybucji firmy L.E.M. pojawi się najnowsza gra LucasArts - „Star Wars: Episode III - Revenge of Sith” na konsole PlayStation 2 i Xbox. Obie wersje będą dostępne w cenie 249 zł.

Licomp Empik Multimedia Press Release

10 maja 2005 17:53

STAR WARS nadchodzi...

NBA Live 06 trafi do sklepów na jesieni

Powstanie kolejnej odsłony serii wirtualnych symulacji koszykówki, czyli NBA Live oznaczonej numerem 06, było niemal tak samo pewne, jak to, że mamy teraz wiosnę. Electronic Arts nie mogło i oczywiście nie zawiodło oczekiwań fanów, oficjalnie potwierdzając fakt przygotowania tejże produkcji.

Krzysztof Bartnik

10 maja 2005 09:43

NBA Live 06 trafi do sklepów na jesieni

Totalna destrukcja z Hulkiem - oficjalna strona i trailer już dostępne

Koncern Vivendi Universal poinformował wczoraj o otwarciu oficjalnej strony gry The Incredible Hulk: Ultimate Destruction, którą po raz pierwszy zapowiedziano w grudniu ubiegłego roku. Fani komiksów firmy Marvel mogą na jej łamach oglądnąć pierwszy trailer, który doskonale obrazuje, co ciekawego spotka ich podczas eksploatacji wyżej wymienionego tytułu.

Krystian Smoszna

10 maja 2005 07:12

Totalna destrukcja z Hulkiem - oficjalna strona i trailer już dostępne

Clive Barker ponownie użyczy nazwiska grze video

Wielbiciele filmów z serii Hellraiser czy Candyman mogą już zacierać ręce. Clive Barker – uznany pisarz, scenarzysta, a także reżyser horrorów, postanowił wziąć się za kolejną po Undying grę video – poinformował wczoraj koncern Majesco. Program będzie nazywać się Demonik i zostanie przygotowany z myślą o konsolach nowej generacji.

Krystian Smoszna

10 maja 2005 07:08

Clive Barker ponownie użyczy nazwiska grze video

Kolejna kontrowersyjna gra od Rockstar Games

Firma Rockstar Games poinformowała, iż jej oddział umiejscowiony w Vancouver, pracuje w pocie czoła nad nową grą, Bully. Tytuł ten zostanie zaprezentowany na zbliżających się targach E3 na zamkniętym pokazie, a jego rynkowy debiut zaplanowano na październik tego roku. W Bully zagrają posiadacze konsol PS2 oraz Xbox.

Maciej Myrcha

9 maja 2005 16:26

Kolejna kontrowersyjna gra od Rockstar Games

EMPiK - Top Lista nr 18 (09/05/05)

Majowy tydzień 02.05.2005-08.05.2005 przyniósł nam 18 już notowanie najlepiej sprzedających się gier w salonach EMPiK. Podsumowując więc dane z 59 sklepów tej sieci, przyjrzyjmy się bliżej, co też najchętniej kupowali gracze.

Maciej Myrcha

9 maja 2005 16:06

EMPiK - Top Lista nr 18 (09/05/05)

Pobijanie rekordów na targach Classic Gaming Expo

Kilkanaście dni temu wspominaliśmy Wam o gwiazdach, jakie uświetnią imprezę o nazwie Classic Gaming Expo, poświęconą w całości klasyce gier video. Dzisiaj możemy zaprezentować kolejną informację płynącą z obozu organizatorów, tym razem poświęconą w całości specjalnemu konkursowi, jaki zostanie urządzony w trakcie tych jednodniowych „targów”.

Krystian Smoszna

9 maja 2005 13:45

Pobijanie rekordów na targach Classic Gaming Expo

Doczekamy się drugiego filmu z serii Aliens vs. Predator

Film Aliens vs. Predator, który fanom gier video powinien być bliski ze względu na kilka wydanych dotąd produkcji komputerowych, spotkał się z różnymi opiniami. Mimo, że przeważały oceny negatywne, obraz zarobił tyle pieniędzy, że wytwórnia 20th Century Fox zdecydowała się na kontynuację swojego „dzieła”.

Krystian Smoszna

9 maja 2005 10:46

Doczekamy się drugiego filmu z serii Aliens vs. Predator

BMW M3 na screenshotach z Need for Speed: Most Wanted

Pierwsza grafika, zapowiadająca kolejną część popularnej serii Need for Speed o podtytule Most Wanted, przedstawiała tył stuningowanego BMW M3 w industrialnej scenerii (vide news z 11 kwietnia 2005). Sportowy samochód rodem z Bawarii demonstrują również zrzuty ekranowe z właściwej gry, które chcielibyśmy teraz pokazać Szanownym Czytelnikom.

Radosław Grabowski

8 maja 2005 17:05

BMW M3 na screenshotach z Need for Speed: Most Wanted

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl