Seria gier akcji o nazwie Hitman ma w Polsce duże grono zwolenników. Z pewnością wyczekują oni z zapartym tchem kolejnego tytułu z płatnym zabójcą w roli głównej, nad którym od dłuższego czasu pracuje firma IO Interactive. Dzięki wizycie na stoisku koncernu Eidos – wydawcy gry – mogliśmy zobaczyć jako pierwsi, jak Hitman: Blood Money prezentuje się w akcji.
Redakcja GRYOnline.pl
19 maja 2005 13:51
Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że w dniu dzisiejszym do sklepów trafiły dwie gry na konsolę PlayStation 2. Midnight Club 3: DUB Edition to najnowsze wcielenie bestsellerowej serii gier wyścigowych, a Spy vs Spy to powrót klasycznej gry logiczno-zręcznościowej z czasów Amigi. Obie zapewnią graczom wiele godzin doskonałej zabawy spod znaku Take 2 Games.
Cenega Press Release
19 maja 2005 13:43
Wraz z inauguracją następnego roku szkolnego rozpocząć się ma europejska dystrybucja kieszonkowej konsoli PSP, o czym zresztą pisaliśmy już 26 kwietnia 2005. Jednak firma Sony dopiero teraz podała listę tzw. tytułów startowych dla tej elektroniczno-rozrywkowej platformy w kontekście Starego Kontynentu. Zestawienie obejmuje nie tylko gry, ale także cyfrowe filmy w formacie UMD.
Radosław Grabowski
19 maja 2005 13:23
Kolejną grą, którą zaprezentowano nam na stoisku firmy Eidos, była kolejna, siódma już odsłona popularnej serii Tomb Raider. Od czasu ewidentnej wpadki z Angel of Darkness, wielu z Was postawiło zapewne krzyżyk, zarówno na postaci panny Croft jak i jej twórców. Postanowiliśmy przekonać się, czy program zatytułowany Tomb Raider: Legend jest w stanie podreperować reputację cyklu.
Redakcja GRYOnline.pl
19 maja 2005 12:46
Firma Ubisoft poinformowała, iż Playboy: The Mansion doczeka się rozszerzenia nazwanego Party Pack. Dzięki niemu gracze będą mogli m.in. urządzać przyjęcia podobne do tych, na które w rzeczywistości uczęszczali Bill Mahr czy bracia Baldwinowie. "Wydanie pierwszej gry opartej na licencji Playboya spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem, w związku z czym dostarczymy graczom jeszcze więcej zabawy."
Maciej Myrcha
19 maja 2005 11:48
Pewne drobne gryzonie z rodziny nornikowatych robiły w pierwszej połowie ubiegłej dekady przysłowiową furorę w środowisku graczy – głównie posiadaczy szesnastobitowych komputerów Commodore Amiga i klasycznych PeCetów. Rzecz jasna mowa o sympatycznych bohaterach pamiętnej serii Lemmings spod znaku Psygnosis. Ten słynny cykl wbrew pozorom nie umarł, gdyż właśnie powstaje w jego ramach nowy produkt.
Radosław Grabowski
19 maja 2005 11:11
Kiedy popularna seria gier zmienia swoje oblicze w kolejnej odsłonie cyklu, to dotychczasowi fani podnoszą larum w obawie o jej ostateczny kształt. Nic w tym dziwnego, wszak często rewolucyjne „pomysły” twórców zabijają ostatecznie produkt. Przed spojrzeniem na najnowszy program z serii Commandos na stoisku firmy Eidos, miałem podobne obawy. Okazało się, że zupełnie niepotrzebnie.
Redakcja GRYOnline.pl
19 maja 2005 10:45
Z pewnością wielu z naszych czytelników ma na swoim koncie swego rodzaju rekordy związane z najdłuższą rozgrywką w swoją ulubioną grę. Jednak wszystkie te rekordy bledną w porównaniu z tym, co chce osiągnąć Brandon Erickson. 16 maja, po tygodniach wyczerpujących treningów, pan ten rozpoczął grę w Star Wars w Ground Kontrol Classic Arcade, i zamierza spędzić przy automacie prawie 70 godzin!
Maciej Myrcha
19 maja 2005 10:15
Targi E3 2005 dostarczyły nam większej ilości danych, dotyczących projektu Alan Wake, ujawnionego dokładnie dwa tygodnie temu przez ojców marki Max Payne. Całość tworzona jest w myśl konwencji psychologicznego thrillera akcji, a developerzy z firmy Remedy Entertainment wyraźnie inspirują się kultowym serialem telewizyjnym Davida Lyncha i Marka Frosta o nazwie Twin Peaks (Miasteczko Twin Peaks).
Radosław Grabowski
19 maja 2005 09:55
Nie musieliśmy długo czekać na wieści z obozu UbiSoft, dotyczące następcy Brothers in Arms: Road to Hill 30. Wczoraj wieczorem przedstawiciele koncernu wystosowali oficjalne oświadczenie prasowe, w którym zapowiedzieli sequel wspomnianej wyżej gry, zatytułowany Brothers in Arms: Earned in Blood.
Krystian Smoszna
19 maja 2005 09:28
Niedawno informowaliśmy Was o powstawaniu nowej gry pt. Demonik. Wówczas nie znaliśmy jeszcze szczegółów dotyczących tej produkcji. Wczoraj firma Majesco ujawniła kilka informacji odnośnie w/w tytułu. Ukaże się on w wersji na konsole nowej generacji oraz na PC, a jego premiera planowana jest na 2006 r.
Karolina Talaga
19 maja 2005 09:26
Na trwających obecnie targach E3, swoje plany na przyszłość ujawnił koncern LucasArts. Jak zwykle liczba tytułów na kolana nie powala, ale dotychczasowi wielbiciele produktów firmy powinni być zadowoleni, tym bardziej, że do świata gier po raz kolejny powróci Indiana Jones.
Krystian Smoszna
19 maja 2005 09:00
Coraz więcej developerów pragnie wykorzystać w swoich produkcjach, opracowaną przez koncern AGEIA technologię o nazwie NovodeX, pozwalającą osiągnąć niezwykle realistyczną fizykę. Do grona takich producentów dołączyła właśnie firma UbiSoft, która wyłożyła na ten cel pieniądze przy okazji Tom Clancy’s Ghost Recon 3.
Krystian Smoszna
19 maja 2005 08:41
Wczoraj zaprezentowaliśmy Wam relację z pokazu gry Fantastic Four na targach E3, przygotowaną przez naszych redakcyjnych kolegów. Dzisiaj mamy dla Was kolejne informacje z obozu firmy Marvel Studios nadzorującej prace nad wspomnianym wyżej produktem. Rzecz dotyczy aktorów występujących w filmie, którzy zarejestrują partie wokalne dla potrzeb gry.
Krystian Smoszna
19 maja 2005 07:35
18 maja o 8 rano, przemówieniem Douglasa Lowensteina, przewodniczącego ESA, rozpoczęła się właściwa część tegorocznych targów E3, hale wystawiennicze zostały otwarte dla przedstawicieli mediów o godzinie 10. Niestety od rana do późnych godzin popołudniowych kompleks zasilany był awaryjnie w związku z uszkodzeniem sieci energetycznej. Nie działała sieć lokalna WiFi, zamknięto pokój dla prasy, a także wielu wystawców borykało się dzięki temu z dużymi problemami organizacyjnymi. Jak to ujął Douglas Lowenstein: „w ten sposób ekspozycji poświęconej rozrywce elektronicznej jeszcze nie rozpoczynaliśmy”.
Redakcja GRYOnline.pl
18 maja 2005 19:19
Jakiś czas temu informowaliśmy Was o powstawaniu gry, będącej adaptacją popularnego, wydanego również w Polsce komiksu The Darkness. Wówczas nie znaliśmy jeszcze szczegółów dotyczących tej produkcji. Dziś firma Majesco oficjalnie zapowiedziała, że tytuł ten zostanie wydany na konsole nowej generacji w 2006 roku.
Karolina Talaga
18 maja 2005 16:44
Atmosfera wokół targów robi się coraz bardziej gorąca. Jesteśmy zalewani nowymi informacjami oraz materiałami do gier, na które wszyscy czekają. Obok newsów, relacji i galerii dzisiaj prezentujemy Wam aż 12 nowych filmów z nadchodzących hitów.
Redakcja GRYOnline.pl
18 maja 2005 16:09
Najbardziej waleczne gady globu ziemskiego, czyli zmutowane żółwie z Nowego Jorku, powrócą do świata elektronicznej rozrywki w szykowanej właśnie grze akcji, noszącej nazwę Teenage Mutant Ninja Turtles 3: Mutant Nightmare. Kolejne dzieło korporacji Konami ponownie ma być znakomitą propozycją dla fanów czteroosobowych bijatyk.
Radosław Grabowski
18 maja 2005 15:15
Firma Eidos oficjalnie zapowiedziała grę zatytułowaną Just Cause, reprezentującą gatunek akcji, powstającą w Avalanche Studios. W Just Cause zagrają posiadacze PeCetów oraz konsol PS2 i Xbox.
Maciej Myrcha
18 maja 2005 15:09
Firma iEntertainment Network, która zasłynęła wśród wielbicieli symulatorów lotniczych serią WarBirds, zaanonsowała tworzenie kolejnej gry nawiązującej do zmagań powietrznych II Wojny Światowej. Gra nosi tytuł Mighty Eight i jak twierdzą jej twórcy, ma dużą szansę zostać w roku 2007, czyli gdy zostanie wydana, Najlepszą Symulacją Lotniczą.
Maciej Myrcha
18 maja 2005 14:46