Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lutego 2019, 09:27

autor: Adrian Werner

New World - obszerny gameplay z gry MMORPG Amazonu

Do sieci trafił 22-minutowy zapis rozgrywki z New World, czyli obiecującej gry MMORPG, nad którą pracuje zespół Amazon Game Studios.

NEW WORLD W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Amazon Game Studios
  2. Wydawca: Amazon.com
  3. Gatunek: MMORPG
  4. Platforma: PC

Tworzone w Amazon Game Studios New World to jedna z najbardziej intrygujących nadchodzących gier MMORPG. Twórcy niedawno zorganizowali pokaz projektu dla prasy, dzięki czemu do sieci trafił obszerny materiał wideo z tej produkcji.

Filmik został opublikowany przez serwis Venture Beat. Materiał oferuje 22-minutowy zapis rozgrywki z wczesnej wersji gry i daje niezłe pojęcie o kierunku, w jakim zmierza ten projekt.

Na razie nie wiemy, kiedy gra zadebiutuje na rynku. - New World - obszerny gameplay z gry MMORPG Amazonu - wiadomość - 2019-02-09
Na razie nie wiemy, kiedy gra zadebiutuje na rynku.

Prace nad New World trwają już pięć lat. Akcja gry osadzona będzie w XVII wieku, ale realia historyczne zostaną wzbogacone elementami fantastycznymi.

Gra projektowana jest jako sandbox. Autorzy obiecują pełną swobodę wyboru ścieżki kariery, a większość wydarzeń w wirtualnym świecie napędzana ma być przez działania samych graczy. Podczas zabawy będziemy mogli walczyć zarówno z potworami sterowanymi przez sztuczną inteligencję, jak i z innymi użytkownikami.

New World napędza silnik Amazon Lumberyard, który powstał na fundamentach technologii CryEngine firmy Crytek. Autorzy chwalą się, że ich system pozwoli na wspólną zabawę nawet kilkuset tysiącom osób na jednym serwerze.

Przypomnijmy, że New World zmierza wyłącznie na pecety. Na razie autorzy nie zdradzili planowanej daty premiery.

  1. Oficjalna strona gry