Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lipca 2021, 15:15

Need for Speed: Underground 2 Remake - fanowski zwiastun pokazuje, jak powinien wyglądać powrót NFS

Autorzy fanowskiego zwiastuna zrobili świetną robotę w swoim materiale o Need For Speed: Underground 2 Remake. Rosjanie pokazali, jak mogłaby wyglądać gra.

W SKRÓCIE:
  • Fanowski trailer pokazuje, jak mógłby wyglądać potencjalny remake Need for Speed: Underground 2.
  • Zwiastun opublikowany na kanale YouTube OdonataCinema cieszy się dużą popularnością wśród fanów serii.
  • Jak na razie nie ma oficjalnych planów związanych z odświeżeniem tej odsłony marki Need for Speed.

Dla wielu z nas Need for Speed: Underground 2 to tytuł, do którego wracamy, choćby pamięcią. Gra, której premiera miała miejsce prawie 17 lat temu, była świetną częścią Need for Speed i doskonałą ścigałką. Potencjalny remake kontynuacji bestsellerowego Need for Speed: Underground doczekał się fanowskiego zwiastuna.

Utalentowani twórcy z Rosji

Twórcami trailera jest zespół znany w serwisie YouTube jako OdonataCinema. Rosyjscy graficy pokazali wysoki poziom swoich umiejętności, a ich dzieło cieszy oko.

W zwiastunie autorzy odtworzyli intro z oryginalnej gry, w którym bohaterowie są witani na lotnisku przez Rachel Teller. W trzyminutowym fanowskim trailerze zobaczymy nielegalne wyścigi szybkimi, zmodyfikowanymi samochodami po ulicach Bayview. Koniec klipu przywołuje na myśl zakończenie Szybkich i wściekłych 7. Bohaterowie fanowskiego trailera podobnie jak Dominic Toretto czy Brian O’Conner po wspólnym wyścigu rozjeżdżają się do swoich miast.

W klipie widzimy zielonego Nissana 350Z z pierwowzoru oraz inne, słynne samochody z pozostałych odsłon serii – Need for Speed: Underground i Need for Speed: Most Wanted. Oglądanie trailera umila utwór The Doors Riders on the Storm, który pojawił się w oryginalnym soundtracku Need for Speed: Underground 2.

Fani są zadowoleni

Trailer potencjalnego remake’u Need for Speed: Underground 2 cieszy się ogromną popularnością. W ciągu kilku dni od publikacji na YouTube zwiastun uzyskał prawie 1 000 000 wyświetleń i ponad 6500 komentarzy. Poniżej przeczytacie wybrane opinie fanów. Może po obejrzeniu klipu będziecie mieć podobne wrażenia.

Need for Speed: Underground 2 Remake - fanowski zwiastun pokazuje, jak powinien wyglądać powrót NFS - ilustracja #1

Criterion / EA muszą się za to zabrać ASAP (jak najszybciej). Uwielbiam tę wersję Riders on the Storm, plus to zakończenie było wspaniałym ukłonem w stronę serii. Świetna robota! - Haggis N' Horsepower

Mam nadzieję, że ktoś z ekipy NFS rzeczywiście to zobaczy i w końcu coś z tym zrobi, bo to musiało się stać już dawno temu... - Wookie

Mój Boże, to było świetne, a koniec, w którym każdy jechał do swojego miasta był cudowny :) - Ford Mustang 2022

Perfekcyjny. Gratulacje dla twórców za ten projekt. - Rob3rt Design

Brak oficjalnych planów odświeżenia gry

Z tego co oficjalnie wiadomo, EA na razie nie planuje wydania ani remake’u, ani remastera klasycznej ścigałki. Pomimo że jest to mało prawdopodobne, to może po obejrzeniu powyższego filmu właściciele praw do gry zdecydują się na jej odświeżoną odsłonę.

My również dobrze wspominamy Need for Speed: Underground 2. Nasi koledzy z TvGRY opublikowali materiał na temat tej gry.