Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lipca 2021, 15:14

Beta-testy Gran Turismo 7 przypadkowo pojawiły się na stronie PlayStation

Wygląda na to, że twórcy Gran Turismo 7 planują już beta-testy produkcji. Na oficjalnej stronie PlayStation pojawił się bowiem testowy quest pozwalający na uzyskanie kodu dostępu do gry.

W SKRÓCIE:
  • Na stronie PlayStation pojawiło się wyzwanie pozwalające na uzyskanie dostępu do beta-testów Gran Turismo 7.
  • Najprawdopodobniej była to jedynie próba, która przez przypadek stała się publiczna.
  • Możliwe jednak, że w najbliższym czasie rzeczywiście rozpoczną się testy produkcji.

Na początku bieżącego roku dowiedzieliśmy się, że jeszcze poczekamy na premierę Gran Turismo 7. Została ona znacznie przesunięta i od tamtej chwili nie otrzymaliśmy żadnych istotnych informacji na temat gry. Wydaje się jednak, że proces produkcyjny tytułu zmierza w dobrym kierunku. Twórcy ze studia Polyphony Digital planują już bowiem beta-testy.

Wiadomość na ten temat została upubliczniona najprawdopodobniej przypadkowo. W sekcji Experience na oficjalnej stronie PlayStation pojawiło się bowiem wyzwanie o nazwie Italia Quest. Jedyne zadanie, jakie jest przed nami stawiane w jego ramach, to obejrzenie zwiastuna produkcji. Po jego wykonaniu otrzymać możemy kod, dzięki któremu powinniśmy zyskać dostęp do beta-testów Gran Turismo 7.

Beta-testy Gran Turismo 7 przypadkowo pojawiły się na stronie PlayStation - ilustracja #1
Źródło: GTPlanet

Kod ten jest jednak ciągiem liczb 1234-5678-9012, którego nie możemy w żaden sposób wykorzystać. Najprawdopodobniej był to więc jedynie test wyzwania, które otrzymać mieliśmy w późniejszym czasie. Przypadkowo został on jednak udostępniony już teraz. Może to oznaczać, że niedługo twórcy zaoferują graczom prawdziwe zaproszenia do testów nowej odsłony Gran Turismo. Jeśli wierzyć dzisiejszemu wyzwaniu, byłyby one dostępne tylko dla posiadaczy PS5.