Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 września 2015, 10:44

autor: Góral

Need for Speed - ruszyły zapisy do zamkniętych beta testów

Firma Electronic Arts rozpoczęła zapisy do zamkniętych beta testów gry Need for Speed. Zgłoszenia przyjmowane są do 25 września, a cała akcja skierowana jest do użytkowników konsol Xbox One i PlayStation 4.

Premiera Need for Speed odbędzie się na początku listopada bieżącego roku, ale wcześniej będziemy mogli pobawić się grą w ramach zamkniętych beta testów. Na oficjalnej stronie produkcji ruszyły bowiem zapisy do rzeczonej inicjatywy, jednak skierowane są one tylko do użytkowników konsol PlayStation 4 i Xbox One. By zgłosić chęć uczestnictwa wystarczy zalogować się na swoje konto EA, wybrać jedną z platform i liczyć na szczęście, gdyż: „liczba wejściówek jest ograniczona, więc nie będziemy w stanie zaakceptować wszystkich zarejestrowanych graczy”. Nie zdradzono, kiedy rozpoczną się testy, ale zgłoszenia przyjmowane są do 25 września, więc najpewniej w przyszłym miesiącu szczęśliwcy sprawdzą nową odsłonę serii.

W Need for Speed pojeździmy szeregiem licencjonowanych samochodów. - Need for Speed - ruszyły zapisy do zamkniętych beta testów - wiadomość - 2015-09-13
W Need for Speed pojeździmy szeregiem licencjonowanych samochodów.
Need for Speed w skrócie:
  • Gatunek: gra wyścigowa
  • Deweloper: Ghost Games
  • Platformy sprzętowe: PC, PS4, XOne
  • Data premiery: 3 listopada 2015 roku
  • Inne: wkrótce odbędą się zamknięte beta testy

Need for Speed ma być swego rodzaju zbiorem wszystkim najpopularniejszych elementów, które na przestrzeni lat zagościły w poszczególnych odsłonach cyklu. Dostaniemy więc rozbudowane opcje tuningowe, pościgi policyjne, nocne wyścigi, rozmaite tryby zabawy oraz otwarty świat. Ponadto w produkcji pojawią się gwiazdy motoryzacji, reprezentujące różne style rozgrywki – Magnus Walker to ikona prędkości, Ken Block będzie ikoną stylowej jazdy, Nakai San to ikona budowania aut, Morohishie San reprezentować ma wyjętych spod prawa, a grupa Risky Devil zostanie ikoną ekipy.

Przy okazji przypominam, że to nie jedyna gra ze stajni firmy Electronic Arts, która w najbliższym czasie doczeka się publicznych testów. W październiku ma wystartować otwarta beta strzelanki Star Wars: Battlefront. W odróżnieniu od Need for Speeda będzie ona dedykowana użytkownikom wszystkich docelowych platform sprzętowych, czyli konsol PlayStation 4 oraz Xbox One i komputerów PC.