Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 22 listopada 2021, 18:52

Need for Speed Hot Pursuit i Frostpunk w grudniowym Prime Gaming

Ogłoszono tytuły, które w grudniu trafią do Prime Gaming. Wśród nich znajdziemy Need for Speed Hot Pursuit, Frostpunk, Journey to the Savage Planet i Football Manager 2021.

Poznaliśmy kolejne tytuły, które trafią do usługi Prime Gaming. Od 1 grudnia abonenci usługi odbiorą bezpłatnie 9 tytułów. Ich lista prezentuje się następująco:

  1. Need for Speed Hot Pursuit
  2. Frostpunk
  3. Journey to the Savage Planet
  4. Football Manager 2021
  5. Morkredd
  6. Spellcaster University
  7. Youtubers Life
  8. Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse
  9. Tales of Monkey Island Complete Pack

Jeśli jesteście zainteresowani usługą to, klikając w poniższy przycisk, możecie ją zakupić. Przypominamy, że kosztuje ona 49 zł rocznie.

Zakup usługę Amazon Prime

Osoby, które nie wiedzą czym jest Prime Gaming, zapraszamy do wiadomości dokładnie opisującej wszystkie aspekty tej usługi. Link do niej znajdziecie poniżej.

Wszytko o usłudze Amazon Prime

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.