Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 października 2013, 11:06

autor: luckie

NASCAR 14 nadjedzie na początku 2014 roku na konsole obecnej generacji

NASCAR 14 ukaże się w pierwszych miesiącach 2014 roku na Xboksie 360 i PlayStation 3. Najnowsza edycja cyklu studia Eutechnyx wprowadzi opcję Highlights, czyli możliwość rozegrania słynnych wyścigów w autentycznych warunkach.

Wciąż czekamy na pierwsze materiały następcy NASCAR The Game: 2013 - NASCAR 14 nadjedzie na początku 2014 roku na konsole obecnej generacji - wiadomość - 2013-10-22
Wciąż czekamy na pierwsze materiały następcy NASCAR The Game: 2013
Podstawowe fakty o grze NASCAR 14
  1. Producent: Eutechnyx
  2. Wydawca: Deep Silver
  3. Platformy sprzętowe: X360, PS3
  4. Premiera: początek 2014 roku

Firma Deep Silver, nowy wydawca wyścigowej serii, zapowiedziała NASCAR 14. Podobnie jak poprzednie części cyklu, najnowsza odsłona powstaje w studiu Eutechnyx. Gra ukaże się na początku 2014 roku na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3.

Fani wyścigów NASCAR mogą spodziewać się licencjonowanych zespołów, kierowców oraz torów z bieżącego sezonu. Tradycyjnie będzie się dało rozegrać tryb kariery, w którym gracz zajmie się zdobywaniem sponsorów, usprawnianiem auta, braniem udziału w turniejach oraz zwiększaniem swojej reputacji wirtualnego kierowcy.

Nowością jest tryb Highlights, który pozwoli samodzielnie rozegrać najważniejsze wyścigi sezonu w warunkach wzorowanych na rzeczywistości. Takie scenariusze zostaną przygotowane w taki sposób, by pogoda, uczestnicy i pozycje startowe kierowców zgadzały się z ich realnymi odpowiednikami (np. jeśli nasz ulubiony zawodnik akurat startował z samego końca i jechał w strugach deszczu, to właśnie z takimi wyzwaniami przyjdzie nam się zmierzyć w grze). Turnieje, a także pojedyncze wyścigi będzie się dało rozegrać również po sieci z żywymi przeciwnikami.

Obecnie nie opublikowano żadnych materiałów graficznych z NASCAR 14. Pozostaje nam jedynie polecić zwiastun zeszłorocznej edycji cyklu – NASCAR The Game: 2013 – wprowadzający w klimaty amerykańskich wyścigów.

  1. Strona studia Eutechnyx