Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 grudnia 2019, 11:42

autor: Aquma

Naraka Bladepoint - nowa gra NetEase Games na TGA 2019

W czasie gali The Game Awards 2019 firmy NetEase Games oraz 24 Entertainment zapowiedzą tajemniczą produkcję Naraka: Bladepoint. Informacja na temat tego tytułu pojawiła się w tweecie organizatora imprezy, Geoffa Keighleya.

Naraka: Bladepoint jednym z tytułów, które pojawią się na TGA 2019. - Naraka Bladepoint - nowa gra NetEase Games na TGA 2019 - wiadomość - 2019-12-10
Naraka: Bladepoint jednym z tytułów, które pojawią się na TGA 2019.

Jak wiemy, w czasie gali The Game Awards 2019 (odbędzie się ona w nocy z najlbiższego czwartku na piątek czasu polskiego) zostanie zapowiedziane szereg nowych tytułów. Jednym z nich będzie Naraka: Bladepoint - produkcja tworzona przez studio pod nazwą 24 Entertainment, której wydaniem zajmie się firma NetEase Games. Informacja na temat tego tytułu pojawiła się w tweecie organizatora TGA 2019, Geoffa Keighleya.

Czym będzie Naraka? Na razie trudno powiedzieć, ale grafiki i enigmatyczny opis dziennikarza sugerują, że będziemy mieli do czynienia z grą, w której powalczymy bronią białą w krainie utrzymanej w azjatyckich klimatach (co nie powinno stanowić zaskoczenia, biorąc pod uwagę, że NetEase Games to chińska firma).

Warto odnotować, że 24 Entertainment prawdopodobnie jest debiutującym studiem - w sieci próżno szukać strony powiązanej z taką nazwą i grami wideo. Na więcej informacji na temat nowego dzieła NetEase Games będziemy musieli poczekać do piątku.

  1. NetEase Games - strona oficjalna