Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 21 grudnia 2012, 12:19

Namco ogłasza datę premiery STAR TREK The Video Game

Tytuł dostępny będzie na konsole Xbox 360 i Playstation 3 oraz na komputery osobiste.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Namco Bandai Partners ogłosiło, że 26 kwietnia 2013 wydana zostanie w Europie STAR TREK The Video Game - jedna z najbardziej oczekiwanych gier przyszłego roku oraz zwycięzca wielu nagród na targach E3. Tytuł ten dostępny będzie na konsole Xbox 360 i Playstation 3 oraz na komputery osobiste. Gra zawierać będzie zupełnie nową fabułę osadzoną w uniwersum Star Trek, napisaną przez laureatkę BAFTA, Marianne Krawczyk.

Cechy gry:

  1. Obsada z filmu Star Trek z 2009 roku będzie podkładała swoje głosy postaciom w grze, w tym Chris Pine jako kapitan Kirk czy Zachary Quinto jako Spock.
  2. Fabuła pozwoli fanom na kontynuowanie przygody w świecie Star Trek i przedstawiać będzie kompletnie nową historię, która ma miejsce po wydarzeniach znanych z filmu z 2009 roku.
  3. Odkrywaj nowe obszary będąc na pokładzie Enterprise i innych statków, poznawaj niewidziane wcześniej sektory galaktyki, w tym egzotyczne planety, zdradzieckie dżungle, stacje kosmiczne i wiele innych.
  4. Zbudowany od podstaw tryb współpracy łączy dwa kompletnie różne style rozgrywki i unikalne umiejętności postaci. Dzięki temu stworzono jeden z najciekawszych trybów kooperacji w tej generacji konsol.
  5. Po raz pierwszy w historii gracze mają szansę wcielić się w dwie najbardziej znane postacie świata science fiction. Ważące się losy galaktyki powodują, że grając ze swym kolegą trzeba na nim polegać i wspólnie stworzyć zgrany zespół.
  6. Gorn, jeden z klasycznych czarnych charakterów serii Star Trek powraca aby podbić galaktykę. Zatruwa on swych przeciwników jadem, który może działać halucynogennie, lub nawet zabijać. Zmieniający swą formę i umiejętności, Gorn sieje chaos i zniszczenie na różnych planetach, niszcząc ludność i wyczerpując surowce.
  7. Star Trek oferuje duży wybór broni i przedmiotów, dając ci całkowitą kontrolę nad sporą częścią technologii z 23 wieku, w tym nad broniami charakterystycznymi dla postaci Kapitana Kirka i Spocka. Połączenie dostępnego arsenału ze specjalnymi mocami twoich postaci sprawia, że każda potyczka i sytuacja pozornie bez wyjścia może zakończyć się inaczej zależnie od tego kim i w jaki sposób grasz.