Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CDP.pl Press Release 27 marca 2015, 17:45

Najlepsze symulatory od 2 kwietnia w sieci sklepów Biedronka

Motywem przewodnim nowej promocji są symulatory. Gracze będą mogli nabyć jeden z czterech tego typu tytułów – Car Mechanic Simulator 2015, SPINTIRES (obydwa w cenie 39,99 zł) oraz bestsellerowe Farming Simulator 2015 i Euro Truck Simulator 2 Złota Edycja (obydwa w cenie 49,99 zł). Uzupełnieniem oferty jest doskonała polska strzelanina, której akcja toczy się w trakcie drugiej wojny światowej - Enemy Front, dostępna w cenie 39,99 zł.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Nowa oferta CDP.pl z wyborem najlepszych symulatorów już od 39,99 zł* będzie dostępna od 2 kwietnia w sieci sklepów Biedronka. Wśród oferowanych gier znajdzie się premierowe wydanie Car Mechanic Simulator 2015, który na czas trwania akcji dostępny będzie w sieci sklepów Biedronka na wyłączność.

Motywem przewodnim nowej promocji są symulatory. Gracze będą mogli nabyć jeden z czterech tego typu tytułów – Car Mechanic Simulator 2015, SPINTIRES (obydwa w cenie 39,99 zł) oraz bestsellerowe Farming Simulator 2015 i Euro Truck Simulator 2 Złota Edycja (obydwa w cenie 49,99 zł). Uzupełnieniem oferty jest doskonała polska strzelanina, której akcja toczy się w trakcie drugiej wojny światowej - Enemy Front, dostępna w cenie 39,99 zł. Więcej informacji o grach poniżej.

Na klientów, którzy zakupią jedną z dostępnych w promocji gier, czekają dodatkowe atrakcje. W specjalnym konkursie „Farmer, trucker czy mechanik” można będzie wygrać jeden z dwóch motocykli Romet ZK-125, a biorąc udział w zabawnym psychoteście można będzie sprawdzić, która specjalność reprezentowana w symulatorach jest najbliższa naszemu charakterowi.

Car Mechanic Simulator 2015

Car Mechanic Simulator 2015 to kontynuacja hitu z 2014 roku, produkcji niezależnego, polskiego wydawcy – studia Play Way. Gracz wciela się w rolę mechanika samochodowego, który jednocześnie pełni rolę właściciela garażu. Musi w związku z tym nie tylko planować prace, ale koncentrować się również na wątkach ekonomicznych. Zadaniem gracza jest przyjmowanie zleceń naprawy samochodów od klientów warsztatu, jak również kupowanie i restaurowanie samochodów na aukcjach.

Gra szczegółowo prezentuje budowę różnych modeli samochodów. Od elementów karoserii, poprzez wnętrze, układ zawieszenia po model silnika. Car Mechanic Simulator 2015 zbudowany został na zupełnie nowym silniku graficznym, który w wysokim poziomie szczegółowości prezentuje konstrukcje samochodu. Skok jakościowy w stosunku do poprzedniej części jest wyjątkowy: dla przykładu sam silnik w CM 2015 posiada tyle części, co cały samochód w CM 2014.

SPINTIRES

SPINTIRES to bardzo realistyczny symulator jazdy ciężarówkami w ekstremalnych warunkach. Gra została ukończona dzięki wsparciu fanów w serwisie Kickstarter. Twórcy w czerwcu 2013 roku planowali zebrać 40 tysięcy funtów, ale ich pomysł spotkał się z tak pozytywnym przyjęciem, że otrzymali ostatecznie 60935 funtów od prawie 2 tysięcy użytkowników.

Najważniejszą zaletą SPINTIRES jest innowacyjny, autorski silnik odpowiadający za efekty fizyczne? W żadnej innej grze rozbryzgi błota i innych cieczy, a także reakcje zawieszenia pojazdów na różne nierówności terenu nie wyglądają tak wiarygodnie. Mimo bardzo efektownej oprawy graficznej, gra dzięki dobrej optymalizacji uruchomi się nawet na słabszych maszynach.

Farming Simulator 2015

FS 2015 to szósta edycja najpopularniejszego symulatora rolniczego od studia Giants Software. W grze prowadzimy własną farmę. Tym razem akcja toczy się w dwóch różnych środowiskach (nowością są obszary skandynawskie). Do innowacji należy też dodanie przemysłu drzewnego, myjni oraz nowych marek sprzętu.

W Farming Simulator 15 odkryjesz fascynujący świat życia i pracy na gospodarstwie, hodowli zwierząt, takich jak krowy, kury i owce, oraz uprawy roślin i sprzedaży. Gra da Ci możliwość zarządzania gospodarstwem za pomocą nowej infrastruktury w dwóch nowych otwartych światach, w tym w rejonie Europy Północnej. Zarządzaj lasami dzięki produkcji drewna! Otrzymasz dostęp do nowych znanych marek takich jak New Holland, Ponsse i wielu innych! Myjnie pomogą utrzymać pojazdy w czystości. Możesz zarządzać gospodarstwem wraz z 15 przyjaciółmi w trybie online lub w sieci lokalnej. Możesz także korzystać z modyfikacji, pojazdów i sprzętu graczy z całego świata, co zwiększa w sposób praktycznie nieograniczony zawartość gry i dodaje setki godzin rozgrywki!

Euro Truck Simulator 2 Złota Edycja

Euro Truck Simulator 2: Złota Edycja zawiera następujące elementy:

- grę Euro Truck Simulator 2

- dodatek Going East! Ekspansja Polska

Euro Truck Simulator 2 to symulator samochodu ciężarowego. Po zakupie pojazdu uderzasz w trasę, aby wykonać pierwsze zlecenia. Zarobione pieniądze wydasz na bieżące utrzymanie samochodu i odłożysz na dalsze zakupy, choćby markowych ciężarówek od Scanii, MAN-a i Renault.

Euro Truck Simulator 2: Going East! Ekspansja Polska to dodatek do uznanego symulatora. Wprowadza on do gry trzynaście nowych, większych niż do tej pory miast na terytorium Europy Środkowo-Wschodniej. Wirtualna Polska to już nie tylko Poznań czy Wrocław, ale także Warszawa czy Łódź. Odwiedzisz także dwie największe lokacje w uniwersum Euro Truck Simulator 2 – Budapeszt i Debreczyn.

Enemy Front

Enemy Front to pierwsza naprawdę nowoczesna pierwszoosobowa „strzelanka” osadzona w realiach II wojny światowej. Fascynujące efekty graficzne, poziomy z otwartym zakończeniem i niesamowite doświadczenia podczas walki znacznie wykraczają poza standardowy, liniowy model gier typu FPS, dając graczom pełną swobodę wyboru stylu rozgrywki. Gracz może wykorzystać różne podejścia, takie jak walka bezpośrednia, snajperka, walka z ukrycia lub sabotaż. Wszystko to maksymalizuje zaangażowanie w rozgrywkę i możliwości jej powtarzania na wiele sposobów.

Gracz wciela się rolę amerykańskiego korespondenta wojennego, Roberta Hawkinsa, odwiedzającego różne zapierające dech w piersiach miejsca w Europie. Ramię w ramię z bojownikami ruchu oporu walczy z nazistowskim molochem we Francji, w Niemczech, w Norwegii i w Polsce, podczas Powstania Warszawskiego.

Zapraszamy do odwiedzenia sklepów sieci Biedronka i życzymy udanych zakupów!

* Oferta dostępna w dniach 2-15 kwietnia 2015 lub do wyczerpania zapasów.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.