Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 25 maja 2013, 19:10

autor: Adrian Werner

Najlepsze polskie cosplaye - Juri Han z Street Fighter IV

Ruszamy z cyklem prezentującym najlepsze polskie cosplaye. Bohaterką pierwszego odcinka została Pangea-Derlatek, która wcieliła się w Juri Han z gry Street Fighter IV.

Źródło: Pangea-Derlatek - Najlepsze polskie cosplaye - Juri Han z Street Fighter IV - wiadomość - 2013-05-25
Źródło: Pangea-Derlatek

Nasza seria cosplayowa została przez Was ciepło przyjęta, więc postanowiliśmy wystartować z cyklem prezentującym polskie dokonania w tej dziedzinie. W inauguracyjnym odcinku chcemy zaprezentować naszą rodaczkę korzystającą z ksywki Pangea-Derlatek. Wcieliła się ona w Juri Han, czyli jedną z wojowniczej występujących w grze Street Fighter IV.

Dla porównania przypomnijmy jak Juri Han prezentowała się grze:

Najlepsze polskie cosplaye - Juri Han z Street Fighter IV - ilustracja #2

Street Fighter IV było pierwszą główną odsłoną serii, której grafika wykonana została w pełnym trójwymiarze. Cykl eksperymentował wcześniej z 3D w grach pobocznych, ale próby te nie okazały się sukcesem. Dopiero Street Fighter IV przełamał złą passę i przywrócił całej marce jej dawny blask. Do dnia dzisiejszego sprzedano ponad 6 mln egzemplarzy gry.

Najlepsze polskie cosplaye - Juri Han z Street Fighter IV - ilustracja #3
Najlepsze polskie cosplaye - Juri Han z Street Fighter IV - ilustracja #4
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.