Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 lipca 2012, 11:49

autor: Maciej Śliwiński

Najlepsze gry EA Classic już za 19,90 zł

Battlefield 2, Crysis Warhead, Bulletstorm, Dragon Age: Origins – Ultimate Editon czy Harry Potter i Insygnia Śmierci - to tylko kilka znanych tytułów firmy Electronic Arts, jakie przez cały weekend możecie nabyć w naszym sklepie w cenie 19,90zł. Wszystkie te gry dostępne są w cenach promocyjnych w wersji elektronicznej.

W Sklepie GRY-OnLine od dzisiaj aż do niedzieli (08.07) do północy trwa promocja elektronicznych wersji najlepszych gier sygnowanych znakiem EA Classic. Każda kosztuje jedynie 19,90 zł. Razem z bohaterami dobrze znanych tytułów będziecie mogli przemierzać kosmos, pustkowia lub magiczne krainy i ratować je przed zagładą.

Najlepsze gry EA Classic już za 19,90 zł - ilustracja #1

Szczególnie interesująco zapowiada się Dragon Age: Origins – Ultimate Editon. Zawiera nie tylko wersję podstawową gry Dragon Age: Origins, ale także dodatek Dragon Age: Origins – Awakening i wszystkie fabularne rozszerzenia DLC.

Z kolei dla miłośników FPS-ów w ofercie znalazły się cztery głośne produkcje: Battlefield 2 Complete Collection, Medal of Honor, Crysis Warhead i Bulletstorm.

Wielbiciele Harry'ego Pottera na pewno ucieszą się z promocji na dwa ostanie tytuły o przygodach czarodzieja z blizną: Harry Potter i Insygnia Śmierci – część I i Harry Potter i Insygnia Śmierci – część II.

Pełna lista gier dostępnych za 19,90 zł:

Korzystając z oferty, możecie wzbogacić kolekcję o znane produkcje. Zaraz po zaakceptowaniu wpłaty kod umożliwiający pobranie gry zostanie wysłany na adres e-mail, dzięki czemu uzyskacie do niej dostęp natychmiast. Zakupione kody należy wykorzystać do wtorku (10.07.) rano. Niewykorzystane kody zostaną zablokowane.

Ostatnia aktualizacja: 2012-07-06

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.