Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 lipca 2012, 11:49

autor: Maciej Śliwiński

Najlepsze gry EA Classic już za 19,90 zł

Battlefield 2, Crysis Warhead, Bulletstorm, Dragon Age: Origins – Ultimate Editon czy Harry Potter i Insygnia Śmierci - to tylko kilka znanych tytułów firmy Electronic Arts, jakie przez cały weekend możecie nabyć w naszym sklepie w cenie 19,90zł. Wszystkie te gry dostępne są w cenach promocyjnych w wersji elektronicznej.

W Sklepie GRY-OnLine od dzisiaj aż do niedzieli (08.07) do północy trwa promocja elektronicznych wersji najlepszych gier sygnowanych znakiem EA Classic. Każda kosztuje jedynie 19,90 zł. Razem z bohaterami dobrze znanych tytułów będziecie mogli przemierzać kosmos, pustkowia lub magiczne krainy i ratować je przed zagładą.

Najlepsze gry EA Classic już za 19,90 zł - ilustracja #1

Szczególnie interesująco zapowiada się Dragon Age: Origins – Ultimate Editon. Zawiera nie tylko wersję podstawową gry Dragon Age: Origins, ale także dodatek Dragon Age: Origins – Awakening i wszystkie fabularne rozszerzenia DLC.

Z kolei dla miłośników FPS-ów w ofercie znalazły się cztery głośne produkcje: Battlefield 2 Complete Collection, Medal of Honor, Crysis Warhead i Bulletstorm.

Wielbiciele Harry'ego Pottera na pewno ucieszą się z promocji na dwa ostanie tytuły o przygodach czarodzieja z blizną: Harry Potter i Insygnia Śmierci – część I i Harry Potter i Insygnia Śmierci – część II.

Pełna lista gier dostępnych za 19,90 zł:

Korzystając z oferty, możecie wzbogacić kolekcję o znane produkcje. Zaraz po zaakceptowaniu wpłaty kod umożliwiający pobranie gry zostanie wysłany na adres e-mail, dzięki czemu uzyskacie do niej dostęp natychmiast. Zakupione kody należy wykorzystać do wtorku (10.07.) rano. Niewykorzystane kody zostaną zablokowane.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.