Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 28 lipca 2019, 14:58

autor: aadamus

Najlepsze cosplaye - Triss z Wiedźmina 3

W kolejnym wydaniu naszej cosplayowej serii prezentujemy wam Ladę Lyumos jako Triss Merigold z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Źródło: Lada Lyumos - Najlepsze cosplaye - Triss z Wiedźmina 3 - wiadomość - 2019-07-28
Źródło: Lada Lyumos

W kolejnej odsłonie naszego cyklu prezentujemy cosplay Triss Merigold z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. W postać wcieliła się Rosjanka Lada Lyumos, która już wcześniej przebierała się za kobiety znane z cyklu, takie jak Shani czy Keira Metz. Za przypominające obrazy zdjęcia odpowiedzialna jest natomiast Kira Mitenkova.

Warto wspomnieć, że Wiedźmin 3: Dziki Gon jest trzecią odsłoną cyklu gier RPG opartych na prozie Andrzeja Sapkowskiego. Za jej produkcję odpowiedzialne jest rodzime studio CD Projekt RED. Tytuł jak do tej pory pojawił się na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. W najbliższym czasie trafi on również na Nintendo Switch. Gra zebrała bardzo dobre opinie – średnia ocen wersji PC w serwisie Metacritic wynosi 93%.

Na ten moment nie mamy co liczyć na czwartą część gry. Pod koniec roku będziemy mieli za to okazję zapoznać się z serialową adaptacją przygód Wiedźmina.

Najlepsze cosplaye - Triss z Wiedźmina 3 - ilustracja #2
Najlepsze cosplaye - Triss z Wiedźmina 3 - ilustracja #3