Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 25 lutego 2014, 20:15

autor: Adrian Werner

Najlepsze cosplaye - Ninja Gaiden 3

W najnowszym odcinku naszego cyklu prezentujemy cosplay, w którym się Wong Yoke Heng oraz Zander-V odtworzyli scenę z gry Ninja Gaiden 3.

Źródło: Nicholas Vax - Najlepsze cosplaye - Ninja Gaiden 3 - wiadomość - 2014-02-25
Źródło: Nicholas Vax

W pierwszym w tym tygodniu odcinku naszego cyklu prezentujemy cosplay zainspirowany grą Ninja Gaiden 3. W Ryu Hayabusę wcielił się Wong Yoke Heng, a za walczącego z nim Regenta przebrał się Zander-V. Natomiast zdjęcia wykonał Nicholas Vax.

Dla porównania przypomnijmy oficjalnego artworka:

Najlepsze cosplaye - Ninja Gaiden 3 - ilustracja #2

Najlepsze cosplaye - Ninja Gaiden 3 - ilustracja #3 Ninja Gaiden 3 ukazało się w 2012 roku na konsole PlayStation 3 i Xbox 360. Była to pierwsza odsłona serii, której nie zaprojektował Tomonobu Itagaki. Na stanowisku zastąpił go Yosuke Hayash, który wcześniej opracował rozszerzone wersje poprzednich odsłon opatrzone podtytułem Sigma.

Gra została przyjęta dosyć chłodno. Krytykowano zwłaszcza liczne uproszczenia wprowadzone do systemu walki. W zeszłym roku wydano ulepszoną edycję zatytułowaną Ninja Gaiden 3: Razor's Edge, która zyskała lepsze recenzje, choć wciąż nie były one tak pozytywne jak w przypadku wcześniejszych odsłon cyklu.

Najlepsze cosplaye - Ninja Gaiden 3 - ilustracja #4

Ostatnia aktualizacja: 2014-02-25

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

TWOIM ZDANIEM

Jak oceniasz cosplay z Ninja Gaiden 3?

Świetne zdjęcia i klimat.
83,1%
Średnie.
8,8%
Wcale mi się nie podoba.
8,1%
Zobacz inne ankiety