Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 13 maja 2019, 14:16

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Nagraj najbardziej efektowną akcję w Rage 2 i zgarnij myszkę od SteelSeries

Zapraszamy do udziału w nietypowym turnieju Rage 2. Zadanie polega na nakręceniu krótkiego video, w którym najlepiej zaprezentujesz swoje zdolności eliminacji przeciwników. Nagraj swoją najlepsza akcje i powalcz o nagrody.

Nagraj najbardziej efektowną akcję w Rage 2 i zgarnij myszkę od SteelSeries - ilustracja #1

Szalony i odjechany Rage 2 zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić was do pierwszego w historii Friendly Fire konkursu video! Żeby powalczyć o myszki SteelSeries, wystarczy do 23 maja zarejestrować się na głównej stronie turnieju i wysłać nam krótkie video (od 10 do 30 sekund). Filmik powinien prezentować waszą najbardziej szaloną, efektowną, wywołującą opad szczeny akcję z Rage 2. To co zaprezentujecie, zależy wyłącznie od waszej kreatywności. Dwie najlepsze prace zostaną nagrodzone sprzętem komputerowym od firmy SteelSeries.

Zasady:

  1. Zarejestruj się do turnieju.
  2. Nagraj najbardziej efektowny filmik z gry Rage 2 o długości od 10 do 30 sekund.
  3. Udostępnij go w serwisie YouTube.
  4. Wyślij adres filmu na maila michal.chwistek@gry-online.pl
  5. Każdy uczestnik może wysłać tylko jedno zgłoszenie!

Zapisy do zawodów prowadzone są przez serwis Toornament na głównej stronie zawodów. Tam też znajduje się dokładny opis zasad oraz regulamin.

Nagraj najbardziej efektowną akcję w Rage 2 i zgarnij myszkę od SteelSeries - ilustracja #2

Turniej Rage 2 jest częścią czwartego sezonu Friendly Fire. Zdobywaj punkty w rankingu i walcz o konsolę oraz sprzęt SteelSeries.

Nagraj najbardziej efektowną akcję w Rage 2 i zgarnij myszkę od SteelSeries - ilustracja #3

Brakuje ci kogoś do gry? Chcesz pogadać z naszymi redaktorami? Masz pytania odnośnie turnieju? Wpadnij na naszego Discorda.

Główną stronę turnieju i formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj. Więcej informacji na temat rejestracji i zgłaszania wyników znajduje się w tym miejscu.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

RAGE 2

RAGE 2