Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 9 października 2019, 16:05

autor: Froozyy

Nadchodzą darmowe weekendy z Battlefield 5 - obejmą kampanię i multiplayer

Z okazji nadchodzącej premiery piątego rozdziału BFV Electronic Arts udostępni za darmo w październiku różne tryby multiplayer. W trakcie darmowych weekendów będzie również można zagrać w kampanię fabularną.

Battlefield V będzie dostępny za darmo kilka razy w tym miesiącu. - Nadchodzą darmowe weekendy z Battlefield 5 - obejmą kampanię i multiplayer - wiadomość - 2019-10-09
Battlefield V będzie dostępny za darmo kilka razy w tym miesiącu.

Electronic Arts właśnie ogłosiło, że z okazji nadchodzącej premiery rozdziału piątego w Battlefield V przez najbliższe trzy tygodnie będą udostępniane za darmo różne tryby multiplayer dla użytkowników komputerów osobistych. Warto również zaznaczyć, że podczas darmowych dni będzie można w całości ograć kampanię fabularną inspirowaną wydarzeniami drugiej wojny światowej.

Pierwszy etap zacznie się 10 października, ale gracze już dzisiaj mogą pobrać zawartość udostępnionej gry. Do niedzieli 13 października będzie można spróbować swoich sił w trybie Szturmu, w którym 32 graczy walczy o kontrolę nad sektorami poprzez niszczenie lub obronę wyznaczonych celów. Wykonanie tygodniowego wyzwania zaowocuje skórką dla czołgu Stug IV.

Darmowe dni z Battlefield V to idealna okazja, aby sprawdzić produkcję razem ze znajomymi. - Nadchodzą darmowe weekendy z Battlefield 5 - obejmą kampanię i multiplayer - wiadomość - 2019-10-09
Darmowe dni z Battlefield V to idealna okazja, aby sprawdzić produkcję razem ze znajomymi.

Kolejny etap rozpocznie się 17 października i potrwa do 20 października. W trakcie jego trwania gracze dostaną do dyspozycji tryb Podboju, w którym dwie drużyny walczą o kontrolę nad jak największą liczbą flag rozmieszczonych po całej mapie. Udostępnione zadania wynagrodzą graczy karabinkiem okopowym.

Trzeci i zarazem ostatni etap wystartuje 24 października i zakończy się 27 października. Podczas niego zostanie udostępniony tryb Wielkich Operacji (podzielony na kilka faz, czyli kombinacji map i trybów) oraz misja dla całej społeczności polegająca na zaliczeniu 100 mln zabójstw lub asyst. Za nią przewidziana jest nagroda w postaci wyrzutni przeciwlotniczej – Fliegerfaust.

Nagrody zostaną przypisane do Waszego konta Origin i zostaną tam, jeśli sięgniecie po pełną wersję Battlefielda V później. Jest to idealna okazja, żeby przetestować produkcję ze swoimi znajomymi lub też na spokojnie przejść całą kampanię fabularną (i to zupełnie za darmo).

Ostatnia aktualizacja: 2019-10-09

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Battlefield V

Battlefield V