Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 grudnia 2019, 12:25

autor: Adrian Werner

Na The Game Awards pokażą nową grę Dungeons & Dragons

Firma Wizards of the Coast zdradziła, że podczas The Game Awards 2019 ujawniona zostanie nowa gra bazująca na licencji Dungeons & Dragons.

Na razie o projekcie wiemy tylko tyle, że pracuje nad nim studio Tuque Games. - Na The Game Awards pokażą nową grę Dungeons & Dragons - wiadomość - 2019-12-12
Na razie o projekcie wiemy tylko tyle, że pracuje nad nim studio Tuque Games.

Za kilkanaście godzin ruszy impreza The Game Awards 2019. Podczas niej przyznane zostaną nagrody dla najlepszych produkcji roku, ale najciekawszym elementem ceremonii będą zapowiedzi nowych projektów. Wiemy już, że jedna z nich wykorzysta licencję stołowej gry fabularnej Dungeons & Dragons.

Informacja pochodzi z oficjalnego konta twitterowego marki. Niestety, udostępniono tam jedynie artworka oraz informację, że gra powstaje w studiu Tuque Games. To kanadyjski zespół, który ma na koncie strzelankę Livelock. Na tym kończy się nasza wiedza na temat tego projektu. Na więcej konkretów musimy poczekać do ceremonii.

Przypomnijmy, że gala The Game Awards 2019 rozpocznie się dzisiaj w nocy o 2:30 czasu polskiego i potrwa ok. trzy godziny. W jej trakcie ma zostać ujawnionych około dziesięciu nowych produkcji. Wśród nich prawie na pewno będzie Batman: Arkham Legacy. Prezentację swojego projektu zapowiedział także Raphael Colantonio, były szef Arkane Studios (Dishonored, Prey).

Ponadto możemy się spodziewać wielu świeżych zwiastunów ujawnionych wcześniej projektów, takich jak Diablo IV, Marvel’s Avengers, Ghost of Tsushima czy Elden Ring. Impreza zapowiada się więc bardzo ciekawie. Dlatego zapraszamy do oglądania z nami transmisji z wydarzenia oraz śledzenia naszej relacji z The Game Awards 2019.

  1. The Game Awards 2019 - oglądajcie razem z nami
  2. Strona oficjalna studia Tuque Games