Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 października 2021, 10:23

Multiversus - wyciekła dokumentacja ze screenami bijatyki WB Games

Do sieci wyciekły zdjęcia dokumentacji Multiversus, czyli niezapowiedzianej bijatyki WB Games. Możemy w niej zobaczyć zarówno screeny z gry, jak i nowe informacje na temat rozgrywki.

W sieci pojawiły się kolejne przecieki dotyczące projektu Multiversus, czyli bijatyki, w której mają wystąpić postacie z najpopularniejszych marek firmy Warner Bros. Tym razem objęły one wewnętrzną dokumentację deweloperską opatrzoną screenami. Osoba, która udostępniła te materiały, podzieliła się również kilkoma nowymi konkretami na temat rozgrywki.

  1. Zdjęcia dokumentacji Multiversus

W dokumentacji możemy zobaczyć opis sterowania zarówno na padzie Xboksa, jak i klawiaturze, więc spokojnie możemy założyć, że gra zmierza zarówno na PC, jak i konsole. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, mechanika jest mocno inspirowana serią Super Smash Bros. Rozgrywka toczyć się będzie w dwóch wymiarach, na obszernych i często wielopoziomowych arenach. Na pewno dostępne będą starcia jeden na jednego oraz 2v2, ale nie zdziwilibyśmy się, gdyby pojawiła się także opcja toczenia większych bitew.

Multiversus - wyciekła dokumentacja ze screenami bijatyki WB Games - ilustracja #1

Wśród postaci, o których nie było mowy w poprzednich przeciekach, jest Arya z Gry o tron oraz Garnet ze Steven Universe. Gra jest od pewnego czasu testowana, ale każdej grupie graczy udostępniana jest inna niekompletna wersja, zawierającą tylko część bohaterów. To z tego powodu różne źródła informują o odmiennych listach wojowników.

Wszystkie postacie mają otrzymać alternatywne formy i każda z nich zaoferuje zupełnie inny kostium. Przykładowo poza współczesną Harley Quinn pojawi się także opcja zagrania oryginalną jej wersją z Batman: The Animated Series.

Ze zmianą kostiumu często wiązać się także będzie inny aktor podkładający głos. Ponadto według przecieku zestaw ruchów Kudłatego ma być oparty na memie Ultra Instinct. Z kolei Rick ma korzystać z broni tworzącej portale, przez które mogą przechodzić tylko jego sojusznicy.

Nadal nie wiemy, kiedy gra Multiversus zostanie oficjalnie zapowiedziana. Tempo, w jakim pojawiają się kolejne przecieki, sugeruje jednak, że powinno to nastąpić już wkrótce.

Zaintrygował Cię projekt Multiversus? Jeśli tak, to zaciekawić Cię mogą inne doniesienia o tej grze:

  1. Batman vs Gandalf - wyciekł ekran postaci z bijatyki Multiversus
  2. Batman kontra Fred Flintstone - plotki o bijatyce Multiversus
  1. Oficjalna strona internetowa Warner Bros. Games