Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 października 2021, 09:45

Batman vs Gandalf - wyciekł ekran postaci z bijatyki Multiversus

W sieci pojawił się ekran wyboru postaci z bijatyki Multiversus. Możemy na nim zobaczyć m.in. Batmana, Gandalfa, Shaggy’ego i Królika Bugsa.

W SKRÓCIE:
 1. do sieci wyciekło zdjęcie ekranu wyboru postaci z niezapowiedzianego projektu Multiversus,
 2. firma Warner Bros. Interactive usuwa ten obrazek z sieci, co w praktyce potwierdza, że gra jest w produkcji,
 3. według plotek będzie to tytuł free-to-play z opcją cross-play.

Kilka dni temu informowaliśmy o plotkach na temat niezapowiedzianego projektu Multiversus, czyli bijatyki, w której mają wystąpić postacie z najpopularniejszych marek firmy Warner Bros. Interactive. Teraz Juan Debiedma, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników serii Super Smash Bros., wrzucił na Twittera zdjęcie ekranu wyboru wojowników. Zostało ono szybko usunięte z powodu naruszenia praw autorskich, co w praktyce potwierdza prawdziwość przecieku.

Obrazek był kiepskiej jakości, ale rozpoznanie występujących na nim postaci nie nastręczało problemów. Znaleźli się na nim:

 1. Batman
 2. Harley Quinn
 3. Superman
 4. Wonder Woman
 5. Gandalf
 6. Shaggy
 7. Steven Universe
 8. Finn Mertens (z Adventure Time)
 9. Pies Jake (także z Adventure Time)
 10. Rick Sanchez (z Rick and Morty)
 11. Tom i Jerry (wydaje się, że będą walczyli w duecie)
 12. Królik Bugs
 13. Nowa postać.

Juan Debiedma podzielił się również dodatkowymi informacjami ma temat tego projektu. Według niego Multiversus będzie produkcją free-to-play. Gra wyjdzie na wiele platform i zaoferuje opcję cross-play, pozwalającą na wspólną zabawę posiadaczom różnych sprzętów.

Wszystkie postacie otrzymają kwestie dialogowe w formie audio. Ponadto ekran wyboru wojowników sugeruje, że gra może posiadać jakiś system rozwoju, w ramach którego bohaterowie będą awansować na kolejne poziomy doświadczenia. Wnioskujemy po tym, że przy każdym portrecie znajduje się cyfra 1.

Garść dodatkowych informacji dostarczył też zazwyczaj bardzo dobrze poinformowany dziennikarz Jeff Grubb. Według jego źródeł Multiversus wystartuje z zestawem darmowych postaci, a kolejne będzie można dokupić jako DLC. W pierwszym z takich płatnych rozszerzeń być może otrzymamy LeBrona Jamesa. Spodziewamy się, że bijatykowa wersja tego koszykarza będzie oparta na jego występie w filmie Space Jam: A New Legacy.

 1. Oficjalna strona internetowa Warner Bros. Games