Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 23 lutego 2018, 08:52

Multiplayer pecetowego Call of Duty: WWII do wypróbowania za darmo przez weekend

Activision czasowo udostępniło za darmo moduł wieloosobowy komputerowej wersji Call of Duty: WWII. Bawić będzie się można do końca niedzieli.

Wirtualna druga wojna światowa do wypróbowania za darmo. - Multiplayer pecetowego Call of Duty: WWII do wypróbowania za darmo przez weekend - wiadomość - 2018-02-23
Wirtualna druga wojna światowa do wypróbowania za darmo.
CALL OF DUTY: WWII W SKRÓCIE:
  1. Deweloper: Sledgehammer Games
  2. Wydawca: Activision Blizzard
  3. Gatunek: FPS
  4. Platformy: PC, PS4, Xbox One
  5. Data premiery: 3 listopada 2017 r.

Firma Activision – wydawca Call of Duty: WWIIzdecydowała o czasowym udostępnieniu za darmo modułu sieciowego wspomnianego FPS-a. Wersja próbna jest oferowana wyłącznie dla wydania pecetowego i można z niej skorzystać za pośrednictwem platformy Steam – przygotujcie jednak sporo miejsca na dysku, bo klient gry waży przeszło 57 GB. Bawić będzie się można do godziny 22:00 w najbliższą niedzielę (25 lutego).

Co ważne, wszystko, co osiągniecie przez weekend – mowa o progresji, przedmiotach itp. – zostanie zachowane, jeśli zdecydujecie się na zakup pełnej wersji gry. Darmowy weekend jest zresztą elementem szerszej promocji, w ramach której Call of Duty: WWII zostało na Steamie przecenione o odpowiednio 35% i 25%, w zależności od wydania. Obniżona cena – na poziomie 165,62 zł w przypadku wersji normalnej i 318,52 dla Digital Deluxe – utrzyma się do końca lutego.

Call of Duty: WWII to stworzona przez Sledgehammer Games, najnowsza część mającej długie korzenie serii pierwszoosobowych strzelanek. Gra zadebiutowała w listopadzie zeszłego roku na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One i została dość ciepło przyjęta przez branżowe media (Metacritic – 73-80%, w zależności od platformy) – na naszych łamach otrzymała od DM ocenę 8/10.

  1. Call of Duty – strona główna
  2. Recenzja gry Call of Duty: WWII – udany powrót serii do korzeni
  3. Wszystko o Call of Duty: WWII (DLC The Resistance, nowe mapy) – akt. 6