Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Techland Press Release" 16 września 2016, 19:55

Mount & Blade: Warband już na konsolach

Dziś na rynku debiutuje konsolowa wersja kultowej produkcji znanej z platformy PC - Mount & Blade: Warband. Tytuł jest dostępny w Polsce dzięki Wydawnictwu Techland - oficjalnemu partnerowi Koch Media. Gra pojawiła się na sklepowych półkach w wersjach na PlayStation 4 i Xbox One w cenie 119,90 zł.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Mount & Blade: Warband to tytuł jakiego na konsolach nie było. To nieliniowa przygoda w rozbudowanym i otwartym średniowiecznym świecie oferująca prawdziwą swobodę. Zadaniem gracza jest przewodzenie fikcyjnej frakcji, a przyświecającym mu celem - tron królestwa Calradii. Czy jednak osiągnie to drogą zbrojnych podbojów, czy umiejętnych sojuszy - to zależy tylko od niego.

Mount & Blade: Warband to tytuł wyjątkowy z wielu względów. Charakteryzuje się intuicyjnym systemem walki średniowiecznej, realnie odwzorowuje najważniejszy oręż z epoki, taki jak miecze, łuki, lance i tarcze. Posiada dający szerokie możliwości system kreacji postaci, imponujących rozmiarów, pełen dodatkowych aktywności świat oraz epickie bitwy. Dodatkową atrakcją jest rozgrywka wieloosobowa dla 32 graczy - z podziałem na klasy i ośmioma trybami zabawy m.in. oblężeniem, polegającym na zdobywaniu i obronie twierdz.

Mount & Blade: Warband zadebiutował na PlayStation 4 i Xbox One. Cenę ustalono na 119,90 zł.