Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 września 2016, 20:05

autor: Ender

Moto Racer 4 – premiera na początku listopada

Czwarta część serii Moto Racer pojawi się na początku listopada. Tytuł, będący zręcznościową motocyklową grą wyścigową, pojawi się równocześnie na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Twórcy gry Moto Racer 4 z francuskiego studia Artefacts oraz firma Microdis ogłosili jej nową datę premiery, która wyznaczona została na 4 listopada. Warto dodać, że do tej pory debiut planowany był na 13 października. Przyczyny opóźnienia nie są znane. Tytuł ukaże się jednocześnie na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Produkcja jest najnowszą odsłoną motocyklowej serii wyścigowej, która narodziła się w drugiej połowie lat 90. Moto Racer 4 stworzony został na podstawie silnika Unreal Engine 4 i oferuje graczom szybki oraz zręcznościowy model jazdy, odrzucający realizm klasycznych symulatorów jazdy.

Gracze zasiądą za kierownicami ultraszybkich sportowych jednośladów jak i ich motocrossowych odpowiedników. Ścigać będziemy się w piętnastu trybach rozgrywki dla pojedynczego gracza, a także w intensywnych zawodach wieloosobowych. Poza klasycznymi wariantami zabawy, takimi jak jazda na czas, mistrzostwa, pojedynczy wyścig, autorzy proponują także inne bardziej eksperymentalne sposoby rywalizacji.

  1. Oficjalna strona firmy Microdis
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Moto Racer 4

Moto Racer 4