Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 września 2016, 20:05

autor: Michał "Ender" Kułakowski

Moto Racer 4 – premiera na początku listopada

Czwarta część serii Moto Racer pojawi się na początku listopada. Tytuł, będący zręcznościową motocyklową grą wyścigową, pojawi się równocześnie na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Twórcy gry Moto Racer 4 z francuskiego studia Artefacts oraz firma Microdis ogłosili jej nową datę premiery, która wyznaczona została na 4 listopada. Warto dodać, że do tej pory debiut planowany był na 13 października. Przyczyny opóźnienia nie są znane. Tytuł ukaże się jednocześnie na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Produkcja jest najnowszą odsłoną motocyklowej serii wyścigowej, która narodziła się w drugiej połowie lat 90. Moto Racer 4 stworzony został na podstawie silnika Unreal Engine 4 i oferuje graczom szybki oraz zręcznościowy model jazdy, odrzucający realizm klasycznych symulatorów jazdy.

Gracze zasiądą za kierownicami ultraszybkich sportowych jednośladów jak i ich motocrossowych odpowiedników. Ścigać będziemy się w piętnastu trybach rozgrywki dla pojedynczego gracza, a także w intensywnych zawodach wieloosobowych. Poza klasycznymi wariantami zabawy, takimi jak jazda na czas, mistrzostwa, pojedynczy wyścig, autorzy proponują także inne bardziej eksperymentalne sposoby rywalizacji.

  1. Oficjalna strona firmy Microdis