Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 13 kwietnia 2012, 11:57

Mortal Kombat na Playstation Vita w planie wydawniczym Cenega

Gra Mortal Kombat w wersji na PlayStation Vita trafiła do planu wydawniczego Cenega.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Mortal Kombat na Playstation Vita w planie wydawniczym Cenega - ilustracja #1

Cenega, oficjalny partner firmy Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że do jej planu wydawniczego trafiła gra Mortal Kombat w wersji na PlayStation Vita. Gra autorstwa NetherRealm Studios została zaprojektowana specjalnie do grania na konsoli przenośnej dzięki zupełnie nowym elementom mechaniki rozgrywki i zawartości dostępnej tylko na konsoli PlayStation Vita. Tytuł ukaże się 4 maja 2012 roku.

Jak twierdzi Ed Boon, dyrektor kreatywny NetherRealm Studios: „nasze studio postawiło sobie za cel powtórzenie sukcesu zeszłorocznego tytułu Mortal Kombat. Dzięki połączeniu oryginalnej gry z funkcjami stworzonymi specjalnie na potrzeby PlayStation Vita, dostarczymy graczom najlepszą bijatykę na tę konsolę”.

Dzięki światowej sprzedaży przekraczającej trzy miliony sztuk w 2011 roku, Mortal Kombat zyskał miano najlepiej sprzedającej się bijatyki roku i zdobył liczne nagrody dla najlepszej bijatyki roku, wliczając nagrody Spike TV Video Game Awards, Official Xbox Magazine i GameTrailers.com.

Mortal Kombat stanowi triumfalny powrót do korzeni serii i zawiera niezwykle efektowne akcje kończące oraz emocjonujące akcje X-ray. Najnowsza część serii bijatyk 2D wprowadza szereg nowych funkcji, takich jak Tag Team, Challenge Tower i rozbudowany tryb fabularny. Niektóre z nowych funkcji opracowano specjalnie z myślą o Mortal Kombat na PS Vita.