Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 18 stycznia 2019, 22:30

Mortal Kombat 11 - sprawdź co cię czeka w grze oraz skład edycji kolekcjonerskiej

Zamów grę w przedsprzedaży, aby otrzymać grywalną postać Shao Kahna i dostęp do bety.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Wczoraj, 17 stycznia, w Londynie odbył się oficjalny event Mortal Kombat 11. Z tej okazji światowy wydawca gry Warner Bros. Interactive Entertainment zaprezentował graczom oszałamiający gameplay z rozgrywki, powracających i nowych dla serii bohaterów, oraz szereg innowacyjnych ulepszeń, które sprawią że rozgrywka stanie się jeszcze bardziej spersonalizowana niż kiedykolwiek. Streamowane na cały świat wydarzenie dla społeczności ujawniło wiele faktów dotyczących gry Mortal Kombat 11, takich jak udział zawodniczki UFC, medalistki olimpijskiej i zawodowej gwiazdy WWE – Rondy Rousey – jako głosu Sonyi Blade.

„Jestem fanką Mortal Kombat, odkąd pamiętam, a Sonya Blade była pierwszą wymiatającą żeńską postacią w grze, z którą mogłam się utożsamić”, mówi Ronda. „Teraz mam okazję być jej głosem w Mortal Kombat 11. Bycie częścią franczyzy, w którą grałam dorastając, to spełnienie marzeń.”

„Jesteśmy zachwyceni, mogąc podzielić się fragmentami rozgrywki najnowszej odsłony Mortal Kombat i zaprezentować zarówno nowe funkcje gry jak i epickich bohaterów wszystkim fanom serii”, powiedział Ed Boon, dyrektor kreatywny NetherRealm Studios. „Mamy niesamowitą społeczność fanów Mortal Kombat i czujemy się zaszczyceni, dzieląc się tym wydarzeniem z całą rzeszą fanów z całego świata.”

Najważniejsze ogłoszenia dotyczące Mortal Kombat 11:

Zawodniczka UFC, olimpijska medalistka i gwiazda WWE, Ronda Rousey, wystąpi w najnowszej odsłonie jako głos Sonyi Blade. Sprawdź zwiastun prezentujący udział Sonyi w Mortal Kombat {youtube}Q0tyNPaxUlc{/youtube}

Pierwszy zwiastun prezentujący rozgrywkę oraz dedykowany i specjalnie stworzony utwór w kolaboracji ze światowej sławy DJ’em – Dimitriem Vegas, zatytułowany „You’re next” [Jesteś następny].

Wprowadzenie do trybu fabularnego gry, przedstawiający nową żeńską bohaterkę serii Mortal Kombat – Kronikę – Strażniczkę Czasu i stwórczynie całego stworzenia. Sprawdź prolog trybu fabularnego

Nowy wojownik – Geras – potężny i lojalny sługa Kroniki, zdolnej manipulować czasem, dołączy do wachlarza ulubionych przez fanów bohaterów serii - Baraki, Raidena, Skarlet, Skorpiona, Sonyi Blade oraz Sub-Zero. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Gerasa, sprawdź materiał wideo

Kompilacja najbardziej ikonicznych Fatality

Data rozpoczęcia bety na PlayStation4 oraz Xbox One – 28 marca. Aby wziąć udział w becie, należy zamówić grę w przedsprzedaży. Dodatkowo, zamawiając grę przed premierą, gracze otrzymają grywalną postać Shao Kahna.

Ujawnienie edycji kolekcjonerskiej – Kollektor’s Edition, w której skład będą wchodzić:

  1. Gra na wybraną platformę
  2. Kombat Pack
  3. Statuetka z maską Skorpiona w skali 1:1
  4. Ekskluzywny steelcase
  5. Magnes
  6. Zaświadczenie o autentyczności

Mortal Kombat™ 11 to najnowsza odsłona ikonicznej serii bijatyk, stworzona przez wielokrotnie nagradzane studio NetherRealm Studios. Gra będzie dostępna 23 kwietnia w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Gra w wydaniu standardowym ukaże się na konsole PlayStation®4, Xbox One oraz Nintendo Switch. W wydaniu Kollektor’s Edition gra będzie dostępna na konsole PlayStation®4 oraz Xbox One.

Zamów grę w przedsprzedaży, aby otrzymać grywalną postać Shao Kahna i dostęp do bety.

Ostatnia aktualizacja: 2019-01-18

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11