Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 28 marca 2020, 08:35

autor: Serek

Monument Valley 2 za darmo

Studio ustwo games udostępniło za darmo logiczną grę Monument Valley 2. Można ją bezpłatnie pobrać z App Store oraz Google Play. Chętnym do przetestowania produkcji radzimy się pośpieszyć, bo twórcy nie podali daty zakończenia promocji.

Monument Valley 2 za darmo - ilustracja #1
Monument Valley 2 za darmo. Warto się pośpieszyć, bo nie wiadomo jak długo.

Ustwo games zdecydowało się udostępnić grę logiczną Monument Valley 2 za darmo. Produkcję można bezpłatnie pobrać z App Store oraz Google Play. Deweloperzy zakomunikowali o tym graczom za pośrednictwem Twittera, przyznając, że w tych czasach ludzie zwyczajnie potrzebują przytulenia. I to jest właśnie taki „wirtualny uścisk” od nich. Niestety, z treści komunikatu nie jesteśmy w stanie dowiedzieć się, ile potrwa promocja - chociaż na stronie Google Play możemy znaleźć informację, że do jej zakończenia pozostało 6 dni (w momencie pisania tekstu).

Jeśli chcielibyście zagrać za darmo w Monument Valley 2, to poniżej znajdziecie linki prowadzące bezpośrednio do stron, z których możecie pobrać grę:

  1. Monument Valley 2 w App Store
  2. Monument Valley 2 w Google Play

Monument Valley 2 w Google Play{youtube}tW2KUxyq8Vg|Monument Valley 2 jest jedną z najciekawszych produkcji mobilnych. Źródło: ustwo games.{/youtube}

  1. Oficjalna strona internetowa gry