Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 28 marca 2020, 07:30

Wiedźmin na wesoło, czyli Geralt z kotem

Twórcy z kanału OwlKitty udostępnili parodię zwiastuna serialu Wiedźmin od Netfliksa, w której główną rolę odgrywa Lizzy - gwiazda wspomnianego kanału. Film ma zaledwie kilka dni, a do tej pory obejrzano go już ponad 130 tysięcy razy.

Wiedźmin na wesoło, czyli Geralt z kotem - ilustracja #1
Od tego ujęcia można dostać cukrzycy. Tyle w nim słodyczy.

Żyjemy w trudnych czasach, w których większość z nas w trosce o swoje bezpieczeństwo zmuszona jest zostać w domu. W takim okresie trudno o uśmiech, ale naprzeciw naszym oczekiwaniom wyszli twórcy z OwlKitty. Stworzyli oni parodię trailera Wiedźmina, w której główną rolę (obok Geralta) gra kotka Lizzy, czyli „twarz” wspomnianego kanału w serwisie YouTube. Film ma zaledwie kilka dni, a został obejrzany już ponad 130 tysięcy razy. Musicie wiedzieć, że Lizzy (szerzej znana właśnie jako OwlKitty) jest gwiazdą wielkiego formatu. Wystąpiła już w widowiskach takich jak Park Jurajski, Król Lew, Gwiezdne wojny czy Titanic.

Oczywiście mówimy o parodiach, które przygotowują twórcy kanału, a prywatnie właściciele Lizzy. Mamy nadzieję, że poniższy filmik poprawi Wam nastrój. A jeśli macie głód tego typu zabawnych przeróbek, to zajrzyjcie pod ten link.

  1. Oficjalna strona internetowa serialu Wiedźmin
  2. Recenzja 1. sezonu serialu Wiedźmin - czy Netflix dał radę?