Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 10 stycznia 2018, 18:59

Monster Hunter: World – kolekcjonerski steelbook w prezencie do zamówień przedpremierowych

Oferta dostępna tylko w sklepie muve.pl.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Monster Hunter: World to nowa cześć popularnej serii gier Action-RPG. Tytuł pojawi się w sprzedaży 26 stycznia 2018 roku na konsolach PlayStation®4 oraz Xbox One. Wersja na komputery PC ukaże się w późniejszym terminie.

Monster Hunter: World – kolekcjonerski steelbook w prezencie do zamówień przedpremierowych - ilustracja #1

W związku ze zbliżającą się premierą gry, z przyjemnością informujemy, że gracze, którzy złożą zamówienie przedpremierowe na Monster Hunter: World na konsolę Xbox One lub PS4 w sklepie internetowym muve.pl, otrzymają kolekcjonerski steelbook z motywem z gry oraz zestaw DLC – Zbroja „Origin Set”, zawierający przedmioty oferujące ulepszenia do obrony i ataku, a także do przydatnej umiejętności zbieractwa.

W Monster Hunter: World gracze wcielają się w rolę tytułowych myśliwych, którzy przyjmują zadania na wyśledzenie i upolowanie przeróżnych, nierzadko ogromnych potworów zamieszkujących tętniący życiem ekosystem gry, pełnym drapieżników i… ich ofiar. Bohaterowie będą mogli wykorzystać ulubioną broń z 14 różnych klas oraz szereg survivalowych narzędzi, dzięki którym będą mogli m.in. przyciągać potwory do pułapek, a nawet napędzać przeciw sobie w zażartych pojedynkach.

Przypominamy, że gra Monster Hunter: World będzie dostępna – po raz pierwszy w historii serii – w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej!

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Monster Hunter: World

Monster Hunter: World