Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 11 października 2018, 15:25

autor: AlexB

Monster Hunter - kolejne informacje na temat ekranizacji

Milla Jovovich opublikowała pierwsze zdjęcie z planu ekranizacji cyklu Monster Hunter od firmy Capcom. Ponadto na stronie magazynu Variety pojawiły się nowe szczegóły na temat fabuły filmu.

W ekranizacji Monster Huntera nie powinno zabraknąć wielkich mieczy… - Monster Hunter - kolejne informacje na temat ekranizacji - wiadomość - 2018-10-11
W ekranizacji Monster Huntera nie powinno zabraknąć wielkich mieczy…

W tym miesiącu w Namibii i RPA rozpoczęły się główne zdjęcia do ekranizacji popularnego cyklu RPG-ów akcji Monster Hunter stworzonego przez firmę Capcom w reżyserii i według scenariusza Paula W.S. Andersona (cykl Resident Evil). Dlatego też w ubiegłym tygodniu pojawiły się nowe informacje na temat nadchodzącej produkcji. Zacznijmy od pamiątkowej fotografii z pierwszego dnia na planie, którą nie omieszkała pochwalić się na Instagramie Milla Jovovich. Można ją podziwiać poniżej.

Źródło: Instagram - Monster Hunter - kolejne informacje na temat ekranizacji - wiadomość - 2018-10-11
Źródło: Instagram

Zdjęcie nie prezentuje zbyt wiele. Widzimy na nim jedynie ucharakteryzowaną aktorkę pozdrawiającą fanów. Możemy jednak na jego podstawie (i krótkiego opisu) wysnuć, z jakim typem postaci mamy do czynienia. Wszystko wskazuje na to, że Artemis (gdyż tak podobno ma nazywać się ta bohaterka) będzie twardą i nieustraszoną wojowniczką, podobną do Alice, w którą Jovovich wcielała się w cyklu Resident Evil. Warto zauważyć, że na szyi ma ona wytatuowany tajemniczy napis, którego pierwsze litery to W i T. Niestety nie wiemy na razie, co może on oznaczać.

…ani wielkich potworów. - Monster Hunter - kolejne informacje na temat ekranizacji - wiadomość - 2018-10-11
…ani wielkich potworów.

Ponadto firma Capcom (via Variety) zdradziła szczegóły na temat fabuły filmowego Monster Huntera. Opowie on o losach dwóch śmiałków pochodzących z zupełnie innych światów, którzy łączą siły w walce z niebezpiecznymi stworzeniami zamieszkującymi krainę. Podczas swojej wędrówki spotkają oni bohaterów znanych z gier, w tym Admirała z Monster Hunter: World. Jak stwierdził Ryozo Tsujimoto, producent serii:

Po 14 latach życia w świecie Monster Huntera jesteśmy niezwykle podekscytowani faktem, że nasze dzieła zostaną przeniesione na ekran kinowy.

Prócz Jovovich, w ekranizacji Monster Huntera zobaczymy również między innymi Diego Bonetę, Tony'ego Jaa, Rona Perlmana oraz T.I. Harrisa. Budżet filmu ma wynosić 60 milionów dolarów. Data jego premiery nie jest jeszcze znana, lecz najprawdopodobniej nastąpi ona w 2019 roku.

Monster Hunter - kolejne informacje na temat ekranizacji - ilustracja #4

Pierwsza odsłona cyklu Monster Hunter pojawiła się na rynku we wrześniu 2004 roku. Przez czternaście lat premiery doczekało się 17 części i spin-offów serii. Ostatnia z nich, Monster Hunter World, ukazała się w styczniu bieżącego roku i zdobyła ogromną popularność wśród graczy na całym świecie.

  1. Oficjalna strona firmy Constantin Film
  2. Oficjalna strona firmy Capcom
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.