Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 listopada 2017, 11:04

autor: Góral

Moira zawitała do Overwatch przy okazji darmowego weekendu

Za kilka godzin rozpocznie się darmowy weekend ze strzelanką Overwatch. Podczas zabawy będziemy mogli pograć nową postacią Moirą, która zadebiutowała już na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz PC-tach.

Dziś o godzinie 20:00 czasu polskiego rozpocznie się kolejny darmowy weekend ze strzelanką Overwatch. Studio Blizzard Entertainment przed rozpoczęciem zabawy postanowiło jeszcze zaktualizować produkcję, udostępniając zapowiedzianą niedawno postać wsparcia Moirę. Bohaterka uzdrawia sojuszników Biotycznym Chwytem na bliskim dystansie, a Kulami Biotycznymi na większych odległościach. Umie się też teleportować i korzystać z potężnej wiązki leczącej przyjaciół i raniącej wrogów, którą nazwano Koalescencja. Poza tym aktualizacja dodaje kilka mniejszych zmian, np. u Any zwiększono obrażenia z 60 do 70 punktów, wprowadzono zmiany zdolności wskrzeszania Łaski, która wydawała się zbyt mocna, a do tego wyeliminowano kolejne błędy. Patch dostępny jest na wszystkich platformach sprzętowych, czyli na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych.

Moira będzie nas leczyć podczas darmowego weekendu. - Overwatch - Moira już dostępna - wiadomość - 2017-11-17
Moira będzie nas leczyć podczas darmowego weekendu.

Wracając jeszcze na chwilę do darmowego weekendu. Zabawa potrwa do 21 listopada do godziny 8:59 czasu polskiego. W tym czasie otrzymacie dostęp do wszystkiego, co oferuje Overwatch, czyli blisko trzydziestu postaci, szesnastu map i każdego trybu rozgrywki. Jeżeli zdecydujecie się kupić strzelankę, to zachowacie wszystkie postępy. W tym miejscu warto od razu nadmienić, że tytuł, w wersji Game of the Year Edition, możecie aktualnie nabyć za 124 zł (PlayStation 4) i 124,50 zł (Xbox One). W momencie pisania wiadomości wersja PC-towa w sklepie Blizzarda nie była jeszcze przeceniona.

Pamiętajcie też, że Overwatch to nie jedyna sieciowa strzelanka, w którą za darmo gramy w ten weekend. Od wczoraj do 19 listopada to samo można robić w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege od firmy Ubisoft. Gra również doczekała się promocji na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych.