Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 15 lutego 2013, 13:42

Mobilny klasyk Infinity Blade dostępny za darmo

Firma Epic Games przygotowała wielką gratkę dla posiadaczy urządzeń mobilnych z systemem iOS. Przez ograniczony czas mogą oni za darmo pobrać Infinity Blade, czyli jeden z największych mobilnych przebojów, który standardowo kosztuje ponad 5 euro.

Studio Epic Games przygotowało niemałą promocję dla posiadaczy urządzeń z systemem iOS. Do 21 lutego mogą oni za darmo pobrać grę Infinity Blade, czyli jeden z największych mobilnych przebojów ostatnich lat.

    -Infinity Blade na Appstore

Infinity Blade ukazało się w roku 2010 i gra stanowiła wtedy prawdziwą rewolucję graficzną. Dzięki wykorzystaniu silnika Unreal oferowała jakość wizualną daleko przewyższającą ówczesną mobilną konkurencję i do dzisiaj gra prezentuje się bardzo ładnie. Rozgrywka sprowadza się głównie do pojedynków jeden na jednego z coraz potężniejszymi przeciwnikami. Gracz może blokować ciosy wrogów, ale tylko ograniczoną ilość razy na każde starcie. Dlatego szybko trzeba się nauczyć odpowiedniego stosowania uników, co aktywowane jest przez dotykanie boków ekranu. Natomiast kreśląc linie wykonujemy ruchy mieczem, co służy zarówno do ataków, jak i parowania ciosów. Do tego dochodzą zaklęcia bojowe oraz techniki specjalne, które przed wyprowadzeniem muszą zostać naładowane.

Ten w sumie prosty system doskonale sprawdza się w akcji. Opanowanie jego podstaw zajmuje tylko chwilę, ale osiągnięcie wysokiego poziomu wymaga już sporo wysiłku i jest bardzo satysfakcjonujące. Grę dodatkowo wzbogacają elementy RPG w postaci ulepszania statystyk oraz kupowania lepszego ekwipunku.

Infinity Blade to prawdziwy klasyk. Jego blask został już mocno przyćmiony przez znacznie lepszą kontynuację, ale do dzisiaj pierwowzór pozostaje jedną z najlepszych oraz najładniejszych gier tego typu. Skorzystajcie więc z okazji i pobierzcie tę produkcję póki trwa promocja.