Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 3 sierpnia 2021, 13:05

autor: Karol Laska

Młodzi i starzy Pogromcy duchów jako figurki promujące Ghosbusters: Afterlife

W sieci pojawiły się zabawki promujące film Pogromcy duchów. Dziedzictwo. Wśród nich znalazły się figurki z bohaterami znanymi z oryginalnych Ghostbusters.

Od dłuższego czasu trwa kampania promocyjna filmu Pogromcy duchów. Dziedzictwo i powoli zmierzamy na jej ostatnią prostą. Tym razem do gry wkroczyła firma Hasbro, zajmująca się produkcją zabawek. W sieci można już składać pre-ordery na jej najnowsze produkty stworzone na licencji nadchodzącej odsłony Ghostbusters. Czy znajdziemy wśród nich coś, co mogłoby nam ujawnić jakieś detale na temat filmu?

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na specjalne figurki (sprzedawane oddzielnie), przedstawiające bohaterów zarówno oryginalnych Pogromców duchów (tych mogliśmy zresztą zobaczyć na poprzednim trailerze dzieła, który obejrzycie tutaj), jak i tych nadchodzących. Spodziewajmy się więc po Afterlife połączenia tychże międzypokoleniowych sił w celu wykurzenia paru zjaw z okolicznego amerykańskiego miasteczka. To z pewnością ukłon w stronę fanów klasycznego dzieła. A tak prezentują się wspomniane zabawki:

Młodzi i starzy Pogromcy duchów jako figurki promujące Ghosbusters: Afterlife - ilustracja #1
Źródło: Hasbro
Młodzi i starzy Pogromcy duchów jako figurki promujące Ghosbusters: Afterlife - ilustracja #2
Źródło: Hasbro

Nie są to może najpiękniejsze figurki, jakie widzieliście w swoim życiu, ale da się na ich podstawie rozpoznać najważniejsze twarze nadchodzącego filmu, to jest Billa Murraya, Finna Wolfharda i Mckennę Grace. Pogromcy duchów: Dziedzictwo trafią do polskich kin 11 listopada tego roku.

  1. Ghostbusters 3 wzruszyło reżysera oryginału
  2. Strona internetowa Sony Pictures