Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 września 2020, 13:55

Minecraft dostanie dużą aktualizację - szczegóły poznamy w październiku

Na zbliżającym się wydarzeniu Minecraft Live poznamy szczegóły dużej aktualizacji do gry. Mojang zapowiedział transmisję na 3 października o godzinie 18:00 czasu polskiego.

Minecraft dostanie dużą aktualizację - szczegóły poznamy w październiku - ilustracja #1
Duża aktualizacja do Minecrafta - więcej o niej 3 października
W SKRÓCIE:
  • podczas Minecraft Live poznamy szczegóły dużej aktualizacji do Minecrafta, wydarzenie odbędzie się 3 października o godzinie 18 czasu polskiego.

Zbliża się kolejna, spora aktualizacja do Minecrafta. Niezwykle popularna gra, łącząca crafting z survivalem w bardzo oryginalnej oprawie, otrzyma porcję nowej zawartości. Mojang zamierza ujawnić, co w patchu otrzymają gracze, podczas Minecraft Live, które będzie transmitowane 3 października o godzinie 18:00 czasu polskiego. Taką informację podano w krótkim nagraniu opublikowanym na kanale YouTube Minecraft:

Z oficjalnej zapowiedzi wiemy, że podczas wydarzenia na żywo odbędzie się głosowanie decydujące o wyborze kolejnych mobów do gry. Co ważne: Lydia Winters, dyrektor marki w Mojang Studios, sugeruje, że najważniejsze informacje zostaną podane na początku transmisji. Zainteresowanym nową zawartością w grze radzimy, aby się nie spóźnili. Event ma być poprzedzony 20-minutowym wstępem społecznościowym. Zapowiedź Minecraft Live została opublikowana wcześniej, a nagranie wklejam poniżej. Warto obejrzeć, być może wprawne oko fana dostrzeże w niej jakieś szczegóły nowej aktualizacji. Transmisję z wydarzenia będzie można obserwować na stronie lub na kanale YouTube Minecrafta.

Arkadiusz Strzała

Arkadiusz Strzała

Swoją przygodę z pisaniem zaczynał od własnego bloga i jednego z wczesnych forum (stworzonego jeszcze w technologii WAP). Z wykształcenia jest elektrotechnikiem, posiada zamiłowanie do technologii, konstruowania różnych rzeczy i rzecz jasna – grania w gry komputerowe. Obecnie na GOL-u jest newsmanem i autorem publicystyki, a współpracę z serwisem rozpoczął w kwietniu 2020 roku. Specjalizuje się w tekstach o energetyce i kosmosie. Nie stroni jednak od tematów luźniejszych lub z innych dziedzin. Uwielbia oglądać filmy science fiction i motoryzacyjne vlogi na YouTube. Gry uruchamia głównie na komputerze PC, aczkolwiek posiada krótki staż konsolowy. Preferuje strategie czasu rzeczywistego, FPS-y i wszelkie symulatory.

więcej