Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 września 2020, 13:55

autor: Sodar

Minecraft dostanie dużą aktualizację - szczegóły poznamy w październiku

Na zbliżającym się wydarzeniu Minecraft Live poznamy szczegóły dużej aktualizacji do gry. Mojang zapowiedział transmisję na 3 października o godzinie 18:00 czasu polskiego.

Minecraft dostanie dużą aktualizację - szczegóły poznamy w październiku - ilustracja #1
Duża aktualizacja do Minecrafta - więcej o niej 3 października
W SKRÓCIE:
  • podczas Minecraft Live poznamy szczegóły dużej aktualizacji do Minecrafta, wydarzenie odbędzie się 3 października o godzinie 18 czasu polskiego.

Zbliża się kolejna, spora aktualizacja do Minecrafta. Niezwykle popularna gra, łącząca crafting z survivalem w bardzo oryginalnej oprawie, otrzyma porcję nowej zawartości. Mojang zamierza ujawnić, co w patchu otrzymają gracze, podczas Minecraft Live, które będzie transmitowane 3 października o godzinie 18:00 czasu polskiego. Taką informację podano w krótkim nagraniu opublikowanym na kanale YouTube Minecraft:

Z oficjalnej zapowiedzi wiemy, że podczas wydarzenia na żywo odbędzie się głosowanie decydujące o wyborze kolejnych mobów do gry. Co ważne: Lydia Winters, dyrektor marki w Mojang Studios, sugeruje, że najważniejsze informacje zostaną podane na początku transmisji. Zainteresowanym nową zawartością w grze radzimy, aby się nie spóźnili. Event ma być poprzedzony 20-minutowym wstępem społecznościowym. Zapowiedź Minecraft Live została opublikowana wcześniej, a nagranie wklejam poniżej. Warto obejrzeć, być może wprawne oko fana dostrzeże w niej jakieś szczegóły nowej aktualizacji. Transmisję z wydarzenia będzie można obserwować na stronie lub na kanale YouTube Minecrafta.