Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 22 listopada 2019, 12:52

autor: Czarny Wilk

Might and Magic: Heroes 7 za 15,29 zł w GamersGate.com

Najnowsza odsłona kultowych „hirołsów” doczekała się bardzo dużej obniżki cenowej.

Cyfrowa kompletna edycja najnowszej odsłony serii Heroes of Might and Magic została bardzo mocno przeceniona w sklepie Gamersgate.com. Za pakiet, w skład którego oprócz gry wchodzą m.in. dodatki Trial By Fire i The Lost Tales of Axeoth zapłacimy 15,29 zł, aż o 92% taniej względem standardowych 179.90 zł.

  1. Might & Magic: Heroes VII – Full Pack za 15,29 zł
Heroes VII nie został dobrze przyjęty przez fanów serii, ale za taką cenę każdy może się sam przekonać ile jest prawdy w chłodnych opiniach. - Might and Magic: Heroes 7 za 15,29 zł w GamersGate.com - wiadomość - 2019-11-22
Heroes VII nie został dobrze przyjęty przez fanów serii, ale za taką cenę każdy może się sam przekonać ile jest prawdy w chłodnych opiniach.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.