Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Microsoft Polska Press Release 3 lipca 2013, 23:56

Międzynarodowe rozgrywki Halo 4 Global Championship

343 Industries i Virgin Gaming zapraszają do gry o nagrody wartości 500 000 dolarów.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

343 Industries, Xbox 360 i Virgin Gaming ponownie zapraszają członków społeczności Xbox Live do udziału w międzynarodowych rozgrywkach „Halo 4” Global Championship, trwającym przez całe lato turnieju, dającym uczestnikom możliwość wzięcia udziału w grze* o sławę i pulę nagród o wartości 500 000 dolarów, w tym o nagrodę główną – 200 000 dolarów.

Turniej będzie składał się z licznych rozrywek na żywo oraz pięciu tygodni rywalizacji online w sieci Xbox Live, czyniąc go największym z dotychczasowych turniejów w „Halo 4”. Oficjalne rozpoczęcie zostało zaplanowane podczas targów Rooster Teeth Expo, 5 lipca, a rozgrywki sieciowe w Xbox Live rozpoczną się 15 lipca. Uczestnicy zmierzą się z przeciwnikami w otwartych rozgrywkach w serii rund kwalifikacyjnych (w oparciu o średnią punktację i mecze eliminacyjne) o miejsce w światowym rankingu, w drodze do nagrody głównej.

Punktem kulminacyjnym turnieju będą dwudniowe rozgrywki Finałowe w Seattle, w stanie Waszyngton, USA, w dniach 31 sierpnia, do 1 września tego roku, podczas których gracze będą walczyć o tytuł najlepszego Spartanina, a najlepsi z nich otrzymają nagrody pieniężne.

Od dzisiaj, gracze mogą rejestrować się do udziału w turnieju „Halo 4” Global Championship pod adresem http://www.halo4globalchampionship.com w dwóch and will be able to participate in two ways:

• Rozgrywki sieciowe w Xbox Live. Rejestracja do rozgrywek w „Halo 4” poprzez Virgin Gaming na stronie www.halo4globalchampionship.com uprawnia do bezpłatnego udziału w turnieju Xbox Live. Gracze co tydzień otrzymają inne wyzwanie typu free-for-all.

Aby zakwalifikować się do rozgrywek finałowych, gracze będą musieli rozegrać minimalnie 20 meczów tygodniowo z listy gier turniejowych. Pod koniec każdego tygodnia gracze z najlepszym średnim wynikiem trafią do grona zwycięzców, uprawniającego do udziału w Finale. Dodatkowo, zakwalifikowani gracze co tydzień zyskają szansę na zdobycie** nagród specjalnych.

• Rozgrywki na żywo. Gracze będą również mogli przystąpić do turnieju podczas kwalifikacji na żywo, które odbędą się podczas Rooster Teeth Expo w Austin, w stanie Texas, USA pomiędzy 5 a 7 lipca, jak również w Kolonii w Niemczech, podczas targów Gamescom w dniach 21-25 sierpnia. Sześciu finalistów z każdego ze spotkań na żywo oraz 20 zwycięzców kwalifikacji online otrzyma w pełni opłacony wyjazd na Finały do Seattle.

Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji, zasady, opis nagród oraz lista krajów uprawnionych do uczestnictwa znajduje się pod adresem http://www.halo4globalchampionship.com, w odnośniku do rejestracji.