Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 października 2023, 19:46

autor: Maciej Gaffke

Microsoft zaprasza na pokaz gier Xbox Partner Preview

Microsoft w tym tygodniu pokaże nowe materiały z nadchodzących produkcji third-party podczas krótkiej prezentacji Xbox Partner Preview. Organizatorzy poinformowali także, czego nie należy spodziewać się po wydarzeniu.

Źródło fot. Xbox Wire / X
i

Microsoft zapowiedział dzisiaj Xbox Partner Preview – krótki pokaz, na którym przedstawione zostaną m.in. świeże zwiastuny nadchodzących produkcji od zewnętrznych deweloperów i wydawców (tzw. third-party). Jeśli pomyśleliście o ujawnieniu niezapowiedzianych jeszcze tytułów, to się rozczarujecie. Amerykański gigant nie planuje takich ruchów w trakcie wydarzenia.

Xbox Partner Preview w najbliższą środę

Na oficjalnej stronie firmy przekazano, że Xbox Partner Preview odbędzie się już w tę środę, czyli 25 października, o godzinie 19:00 polskiego czasu. Zainteresowani będą mogli obejrzeć wydarzenie za pośrednictwem kanałów Xboksa m.in. na YouTube czy Twitchu.

  1. Na Xbox Partner Preview zagoszczą dzieła takich firm jak Ryu Ga Gotoku Studio, Remedy Entertainment czy Studio Wildcard.
  2. Widzowie otrzymają w sumie ponad 20 minut nowych zwiastunów bądź materiałów z rozgrywki. Ponadto organizatorzy mają ujawnić następne tytuły, które trafią do usługi Game Pass.
  3. Wiemy na pewno, że podczas transmisji gracze dowiedzą się więcej o aktywnościach w Like a Dragon: Infinite Wealth, zobaczą premierowy zwiastun Alana Wake’a 2, a także zapoznają się z pierwszym gameplayem z ARK: Survival Ascended oraz światem gry Dungeons of Hinterberg.

Widzowie z kraju nad Wisłą otrzymają też dostęp do rodzimej wersji językowej. Organizator zapewnił, że w ustawieniach transmisji pojawi się opcja wyboru polskich napisów.

Microsoft podkreśla, że Xbox Partner Preview skupi się jedynie na tytułach zewnętrznych podmiotów. Nie należy zatem spodziewać się np. nowych wiadomości o grach Activision Blizzard w Game Passie.

Maciej Gaffke

Maciej Gaffke

Kiedyś wielbiciel FPS-ów, teraz nawrócony na przygodowe gry akcji. Poza tym interesuje się też bijatykami (szczególnie Mortal Kombat), RPG-ami oraz wszystkimi tytułami nastawionym dla pojedynczego gracza. Ukończył filologię polską (I stopień) oraz krajoznawstwo i turystykę historyczną (II stopień) na Uniwersytecie Gdańskim, co wiążę się z jego innymi, „pozagrowymi” zainteresowaniami – historią, książkami, podróżami. Od czasu do czasu lubi również pograć w tenisa, siatkówkę czy piłkę nożną. Dumny mieszkaniec Pomorza i Pucka. W GRY-Online.pl zajmuje się głównie newsowaniem.

więcej