Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 grudnia 2017, 05:29

autor: Vergil

Metro Exodus - nowy trailer i przybliżona data premiery

Tegoroczne The Game Awards przyniosło ze sobą nie tylko zapowiedzi nowych gier, ale i prezentację niepublikowanych dotąd materiałów z doskonale nam znanych produkcji. Jedną z nich jest Metro Exodus, które doczekało się nowego zwiastuna.

Metro Exodus zaznaczyło swoją obecność na tegorocznym The Game Awards. Tytuł doczekał się prezentacji nowego, klimatycznego zwiastuna:

Metro Exodus zostało zapowiedziane podczas tegorocznych targów E3. Dzieło studia 4A Games zmierza na komputery osobiste i konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Produkcja działa na wyobraźnię nie tylko za sprawą wysokiej jakości oprawy graficznej (ma przy tym wykorzystać możliwości Xboksa One X), lecz również dzięki opowiedzianej w niej historii; warto bowiem pamiętać, że jej fabuła będzie stanowić bezpośrednią kontynuację wydarzeń, z jakimi mogliśmy się zapoznać w książkowym Metro 2035. Artem opuści więc tunele moskiewskiego metra i uda się w głąb Rosji, gdzie ma nadzieję odzyskać spokój i rozpocząć życie na nowo w towarzystwie najbliższych. Wygląda jednak na to, że czego jak czego, ale poczucia nieustannego zagrożenia na pewno się nie pozbędzie...

Świat Metro Exodus będzie prawdziwym rajem dla każdego miłośnika klimatów postapo. Opuszczone miasta, zabójcze promieniowanie, mutanci, zepsuci do szpiku kości ludzie… czego chcieć więcej? - Metro Exodus - trailer i data premiery - wiadomość - 2017-12-08
Świat Metro Exodus będzie prawdziwym rajem dla każdego miłośnika klimatów postapo. Opuszczone miasta, zabójcze promieniowanie, mutanci, zepsuci do szpiku kości ludzie… czego chcieć więcej?

Metro Exodus ma zadebiutować jesienią przyszłego roku. Miłośnikom klimatów postapo, a także fanom Uniwersum Metro 2033 nie pozostaje więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość. Można jednak być dobrej myśli – autorzy nie są nowicjuszami i wiedzą co robią, a sam Dmitrij Głuchowski (autor książek: Metro 2033, Metro 2034 oraz Metro 2035) nie kryje zadowolenia ze współpracy z 4A Games.