Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 grudnia 2017, 05:32

autor: Krystian "Vergil" Pieniążek

Dreams od Media Molecule nadejdzie w 2018 roku

Fani twórczości studia Media Molecule długo musieli czekać na premierę kolejnego dzieła tej ekipy. Na szczęście w przyszłym roku ich udręka dobiegnie końca, co zdradził zwiastun przygotowany z myślą o tegorocznym The Game Awards.

Dreams zostało oficjalnie zaowiedziane w 2015 roku. Od tamtej pory ekipa Media Molecule (autorzy popularnego cyklu LittleBigPlanet) regularnie publikowali kolejne materiały ze swojego intrygująco zapowiadającego się dzieła. Dzisiaj światło dzienne ujrzał jeszcze jeden klimatyczny zwiastun, który zdradza, że Dreams trafi na PlayStation 4 w przyszłym roku. Niestety na ten moment nie wiemy, czy jego premiera odbędzie się bliżej stycznia czy raczej grudnia.

Dreams to jedna z najbardziej intrygująco zapowiadających się produkcji, które zmierzają na PlayStation 4. - W 2018 roku nadejdzie Dreams od Media Molecule - wiadomość - 2017-12-08
Dreams to jedna z najbardziej intrygująco zapowiadających się produkcji, które zmierzają na PlayStation 4.

Dreams będzie o tyle ciekawą pozycją, że będzie kłaść nacisk na naszą twórczość – ekipa Media Molecule odda w nasze ręce rozbudowany zestaw narzędzi, przy pomocy których „wyrzeźbimy” nie tylko postacie, ale i trójwymiarowe otoczenie, a także wprawimy to wszystko w ruch. Czy swoiste „gry w grach” okażą się strzałem w dziesiątkę oraz tym, na co czekają miłośnicy dotychczasowych dzieł studia? O tym przekonamy się w ciągu najlbliższych miesięcy.