Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 12 marca 2021, 09:28

Metro 2033 za darmo na Steamie. Reszta serii przeceniona

W serwisie Steam zorganizowano promocję pozwalająca za darmo zdobyć pełną wersję Metro 2033 oraz kupić resztę gier z serii po mocno obniżonych cenach.

Co pewien czas w serwisie Steam pojawiają się okazje pozwalające przez ograniczony czas na zdobycie za darmo pełnych wersji gier. Najnowsza promocja tego typu objęła Metro 2033, czyli pierwszą odsłonę popularnego cyklu FPS-ów studia 4A Games. Należy tu uściślić, że chodzi o pierwszą wersję gry, wypuszczoną w 2010 roku, a nie odświeżone wydanie Redux, które ukazało się cztery lata później.

Zainteresowanym radzimy się pospieszyć, gdyż oferta pozostanie aktywna tylko do 15 marca. Tak jak w przypadku innych tego typu okazji na Steamie, jeśli teraz dodacie Metro 2033 do swojej biblioteki gier w Steam, to produkcja pozostanie tam już na zawsze, nawet gdy promocja dobiegnie końca.

Ten tytuł już kilkakrotnie był rozdawany za darmo, ale i tak na pewno znajdą się osoby, które go jeszcze nie posiadają. Warto dodać, że równolegle na Steamie zorganizowano przeceny innych gier z serii. Metro 2033 Redux można kupić za za 14,39 zł, tak samo jak Metro: Last Light Redux. Z kolei cenę Metro Exodus obniżono do 57,46 zł, a edycji Gold (zawierającej wszystkie DLC) do 79,50 zł. Taniej da się kupić także każde DLC indywidualnie.

Wyciśnijcie więcej z Metro 2033 dzięki Config Editor.

Jeśli dzisiaj zdecydujecie się zagrać w Metro 2033, to warto skorzystać z fanowskiej aplikacji Config Editor. Pozwala ona skonfigurować kilkadziesiąt aspektów gry, w tym wiele tych, których nie da się modyfikować w menu gry. Dzięki temu możemy zmieniać elementy rozgrywki, manipulować szerokością pola widzenia (FOV) czy aktywować wyświetlanie obrazu w oknie.

  1. Metro 2033 Config Editor - pobierz
  1. Oficjalna strona internetowa serii Metro
  2. Metro 2033 - recenzja gry
  3. Poradnik do gry Metro 2033