Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 marca 2021, 10:15

autor: Aquma

Loop Hero w rękach 500 tys. graczy. Twórcy pracują nad patchem

Studio Four Quarters – twórcy gry Loop Hero – poinformowało, że w pierwszym tygodniu po premierze produkcja sprzedała się w 500 tys. egzemplarzy. Deweloperzy pracują już nad łatkami, a w przyszłości doczekamy się też nowej zawartości.

W SKRÓCIE:

  1. w pierwszym tygodniu po premierze po Loop Hero sięgnęło 500 tys. graczy;
  2. deweloperzy pracują nad patchem, a w przyszłości otrzymamy nową zawartość.

Deweloperzy ze studia Four Quarters – autorzy nietypowego indyka Loop Hero – mają powody do zadowolenia. Wygląda na to, że ich produkcja stała się najnowszym hitem platformy Steam. W pierwszym tygodniu od premiery (ta odbyła się 4 marca) po tytuł sięgnęło aż 500 tys. graczy, co można uznać za duży sukces.

By uczcić pozytywny odbiór swojego dzieła, twórcy nawiązali współpracę z artystą zwanym Bard-the-zombie, który stworzył serię kart kolekcjonerskich Steam inspirowanych grą. Jedna z nich jest widoczna powyżej, zaś drugą znajdziecie na końcu tej wiadomości.

Deweloperzy zapowiedzieli też, że pracują nad patchami i poprawkami typu quality of life – a konkretnie systemem umożliwiającym zapisywanie gry w czasie ekspedycji, ustawieniami prędkości oraz zestawem atutów (tzw. traits) powiązanych z bossami. W przyszłości możemy też spodziewać się kolejnych kart, transformacji, klas oraz nowej muzyki.

Loop Hero w rękach 500 tys. graczy. Twórcy pracują nad patchem - ilustracja #1
Karta kolekcjonerska Steam autorstwa Barda-the-zombie.
  1. Loop Hero to najlepsze, w co zagracie w marcu na pecetach!
  2. Loop Hero – strona oficjalna