Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 lipca 2021, 09:51

autor: Adrian Werner

Medieval Dynasty - wiemy, kiedy nastąpi premiera wersji 1.0 i podwyżka ceny

Poznaliśmy datę premiery pełnej wersji Medieval Dynasty. Wraz z debiutem wydania 1.0 twórcy mają ujawnić plan dalszego rozwoju gry.

W SKRÓCIE:
  • wersja 1.0 Medieval Dynasty ukaże się 23 września tego roku,
  • 15 sierpnia wzrośnie cena gry,
  • na Steamie obowiązuje ostatnia przecena przed premierą pełnego wydania,
  • wraz z debiutem wersji 1.0 twórcy ujawnią plany dalszego rozwoju gry.

Poznaliśmy wreszcie datę premiery pełnego wydania Medieval Dynasty, czyli symulatora średniowiecznego życia od polskiego studia Render Cube, który od prawie roku sprzedawany jest w Steam Early Access. Twórcy poinformowali, że wersja 1.0 gry ukaże się 23 września tego roku.

Autorzy ostrzegli, że 15 sierpnia cena wzrośnie do 29,99 euro, czyli ok. 137 złotych. To standardowa praktyka – wielu deweloperów sprzedaje swoje projekty taniej w trakcie fazy wczesnego dostępu, aby nagrodzić graczy kupujących niekompletne produkty.

Obecnie na Steamie trwa promocja, w której cenę Medieval Dynasty obniżono o 20% - do 71,20 zł. To ostatnia przecena przed premierą wersji 1.0, więc jeśli macie zamiar nabyć ten tytuł, to radzimy się pospieszyć. Oferta pozostanie ważna do 9 sierpnia. Później cena podskoczy wpierw do 89 złotych, a 15 sierpnia do wspomnianych 137 zł.

Wersja 1.0 ma przynieść sporo zmian. Autorzy obiecują świeżą zawartość oraz poprawiony balans rozgrywki. Nie są jeszcze gotowi ujawnić konkretów. Zdradzili jedynie, że wśród nowości znajdziemy m.in. bandytów i zielarstwo.

Twórcy zapewnili również, że wydanie wersji 1.0 nie będzie zwieńczeniem rozwoju Medieval Dynasty. W dniu premiery pełnej wersji deweloperzy ujawnią plany dotyczące dalszej ewolucji gry.

Przypomnijmy, że Medieval Dynasty zadebiutowało we wczesnym dostępie 17 września 2020 roku. Gra dostępna jest wyłącznie na PC, gdzie spotkała się z ciepłym przyjęciem. Na Steamie posiada prawie 15 tys. ocen użytkowników i 91% z nich jest pozytywnych.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Kingdom Come Was przerósł? Medieval Dynasty Was dobije!
  3. Medieval Dynasty - poradnik do gry
  4. Medieval Dynasty w Steam Early Access