Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lipca 2019, 21:56

MechWarrior 5 czasowym tytułem ekskluzywnym w Epic Games Store

Epic Games Store właśnie weszło w posiadanie na wyłączność kolejnego tytułu. Studio Piranha Games ogłosiło, że ich najnowsze dzieło - MechWarrior 5: Mercenaries – przez rok będzie dostępne tylko na platformie firmy Tima Sweeney’a. Dodatkowo produkcja zaliczy opóźnienie i pojawi się na rynku 10 grudnia.

MechWarrior 5: Mercenaries trafi na Steama z rocznym opóźnieniem. - MechWarrior 5 czasowym tytułem ekskluzywnym w Epic Games Store - wiadomość - 2019-07-25
MechWarrior 5: Mercenaries trafi na Steama z rocznym opóźnieniem.

Piranha Games ogłosiło, że najnowsza odsłona serii symulatorów mecha z uniwersum BattleTech - MechWarrior 5: Mercenaries zaliczy opóźnienie premiery i trafi na rynek 10 grudnia tego roku. Widomo także, że będzie ona kolejnym czasowym tytułem ekskluzywnym w Epic Game Store. Tym samym produkcja trafi na platformę Steam dopiero rok później.

W komunikacie, opublikowanym na oficjalnej stronie MechWarrior 5: Mercenaries, producenci poinformowali, że dzięki umowie o wyłączność mogą dopracować grę.

Nasza współpraca z Epic Games daje nam pewność, że MechWarrior 5: Mercenaries spełnia nasz cel stworzenia najlepszej gry z serii.

Każdy, kto dokonał zakupu w pre-orderze i jest niezadowolony z decyzji deweloperów, może do 1 września dokonać zwrotu. Piranha Games odda pełną kwotę za tytuł oraz pozwoli zachować przedpremierowe obiekty bonusowe przeznaczone do MechWarrior Online. Dostęp do gry oraz zaplanowanej na listopad zamkniętej bety zostanie odebrany.

Co najciekawsze, przebudowa strony FAQ zaczęła się ponad tydzień temu. Wtedy twórcy jako powód podawali konieczność pozbycia się informacji o pre-orderach MechWarrior 5. Nie było natomiast żadnych wzmianek odnośnie zmiany platformy cyfrowej dystrybucji.