Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 sierpnia 2014, 21:03

autor: Ender

Mass Effect 4 – prezentacja prototypów modeli głównego bohatera oraz transportera Mako

W sieci pojawił się zapis wideo z panelu poświęconego kolejnej odsłonie serii Mass Effect, który odbył się czasie konwentu Comic-Con w San Diego. Twórcy zaprezentowali trójwymiarowe modele postaci głównego bohatera, a także prototypową wersję transportera Mako.

Do Internetu trafił krótki fragment panelu dyskusyjnego poświęconego najnowszej odsłonie serii Mass Effect, który odbył się w ubiegłym tygodniu na konwencie Comic-Con w San Diego. Film, nagrany przez jednego z uczestników wydarzenia, zawiera około 7-minutową prezentację przygotowaną przez deweloperów. Zobaczymy na niej trójwymiarowe modele postaci kobiecej i męskiej wersji głównego bohatera tytułu. Na pancerzu obu postaci możemy zauważyć logo N7, a więc specjalnego oddziału, do którego należał protagonista oryginalnej trylogii Mass Effect. Jak zaznaczył jeden z twórców, charakterystyczny znak graficzny nie znalazł się tam przez przypadek.

Na koniec pokazano w akcji prototypową wersję transportera Mako, którym będziemy podróżować po powierzchni obcych planet. Pojazd powraca do serii po swoim debiucie w pierwszej odsłonie cyklu. Tym razem ma on być jednak bardzo zwrotny i pozbawiony zbędnego uzbrojenia. Warto zaznaczyć, że wszystkie zaprezentowane materiały są wczesnymi prototypami. Modele zostały przygotowane na podstawie silnika Frostbite, wokół którego zbudowane zostanie nowe Mass Effect.

  1. Kompendium wiedzy o Mass Effect 4
  2. Oficjalna strona internetowa serii Mass Effect