Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 kwietnia 2018, 13:48

autor: Aquma

Battlefield 1 - mapa Przełamanie od dziś za darmo

EA udostępniło dziś posiadaczom Battlefielda 1 darmową mapę – chodzi o lokację Przełamanie, pochodzącą z dodatku Nie przejdą i inspirowaną bitwą nad Marną. Poznaliśmy również plany studia DICE na najbliższą przyszłość.

Przełamanie od dziś dostępne dla wszystkich. - Battlefield 1 - mapa Przełamanie od dziś za darmo - wiadomość - 2018-04-19
Przełamanie od dziś dostępne dla wszystkich.

Jeśli jesteście posiadaczami Battlefielda 1, ale nie zainwestowaliście dotychczas w dodatek Nie przejdą, zapewne ucieszy Was fakt, że jedna z pochodzących z niego map – inspirowana bitwą nad Marną lokacja Przełamanie – została dziś nieodpłatnie udostępniona wszystkim osobom grającym we wspomnianą strzelankę DICE. Jak widać na powyższym screenie, mapa wyróżnia się przepięknymi łąkami, pełnymi czerwonych jak krew maków.

Firma Electronic Arts poinformowała równocześnie, że w kolejnych tygodniach i miesiącach Battlefield 1 otrzyma jeszcze więcej darmowej zawartości. W maju dostaniemy mapę Soissons (również z DLC Nie przejdą), na której będziemy mogli wziąć udział w jednej z największych bitew pancernych I wojny światowej. Z kolei w czerwcu do gry trafi nowy tryb Operacje Uderzeniowe. Umożliwi on 40 graczom (podzielonym na dwie drużyny: obrońców i napastników) walkę o sektory. Będzie więc podobnie jak w popularnym trybie Operacji – z tą różnicą, że w wypadku Operacji Uderzeniowych akcja ma się rozgrywać wyłącznie na jednej mapie, wybranej spośród: Upadku kolosa, Prise de Tahure, Przełęczy Łupkowskiej, Zeebrugge i Sommy. Co ważne, mimo że większość z tych lokacji obecnie jest dostępna wyłącznie dla posiadaczy dodatków, w omawianym trybie będą mogli się na nich bawić wszyscy gracze.

Przypominamy, że Battlefield 1 zadebiutował na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One 21 października 2016 roku i spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony branżowych mediów (w naszej recenzji otrzymał notę 9/10, wraz z mianem „najlepszego Battlefielda od czasu Bad Company 2”). Gra jest dostępna w pełnej polskiej wersji językowej.

  1. Wszystko o Battlefield 1 (plany dalszego rozwoju) – Akt . #23
  2. Electronic Arts – strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.