Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 19 kwietnia 2018, 14:35

autor: AlexB

Denzel Washington na plakacie i zdjęciach z The Equalizer 2 [Aktualizacja: Jest zwiastun]

W sieci pojawił się kolejny plakat i nowe zdjęcia z planu The Equalizer 2, sequela filmu akcji z 2014 roku z Denzelem Washingtonem w roli głównej. Produkcja zadebiutuje w polskich kinach 17 sierpnia.

Aktualizacja

Zgodnie z obietnicą, w sieci pojawił się trailer The Equalizer 2. Można go obejrzeć poniżej.

Oryginalna wiadomość

Robert McCall powraca, by znów w dość dosadny sposób wytłumaczyć kryminalistom, że popełniają błąd krocząc drogą bezprawia. - Denzel Washington na plakacie i zdjęciach z The Equalizer 2 [Aktualizacja: Jest zwiastun] - wiadomość - 2018-04-19
Robert McCall powraca, by znów w dość dosadny sposób wytłumaczyć kryminalistom, że popełniają błąd krocząc drogą bezprawia.

Choć filmy w stylu „sam przeciw rosyjskiej/włoskiej/rumuńskiej/albańskiej mafii (niepotrzebne skreślić)” nierzadko są obiektami drwin, nieprzerwanie cieszą się sporą popularnością jako bezpretensjonalna rozrywka. Przykładów nie trzeba szukać daleko – rok 2014 i Bez litości (The Equalizer). Produkcja Antoine'a Fuqua (Do utraty sił, Dzień próby, Gliniarze z Brooklynu) z Denzelem Washingtonem w roli głównej, stanowiąca remake brytyjskiego serialu z lat 80., została dość ostro potraktowana przez krytyków, lecz zarobiła niemal 200 milionów dolarów na całym świecie i zyskała grono oddanych fanów. Ci z pewnością wyczekują zapowiedzianego jeszcze przed premierą jedynki sequela. Obraz pojawi się w polskich kinach 17 sierpnia (a miesiąc wcześniej między innymi w USA), lecz zanim to nastąpi możemy podziwiać kolejny plakat i nowe zdjęcia planu, które pojawiły się ostatnio w sieci. Dziś ma również zadebiutować trailer produkcji.

The Equalizer 2 ponownie skupi się na postaci Roberta McCalla (w tej roli Denzel Washington), byłego żołnierza sił specjalnych, który starał się prowadzić zwykłe życie, lecz jego poczucie sprawiedliwości zmusiło go do powrotu na drogę przemocy. Z kim będzie się musiał mierzyć tym razem? Tego na razie nie wiemy. Możemy za to zdradzić, że w obsadzie znaleźli się między innymi Pedro Pascal (Gra o tron, Narcos), Melissa Leo (Fighter, 21 gramów, Big Short) oraz Bill Pullman (Zagubiona autostrada, Dzień niepodległości). Reżyserem ponownie jest Antoine Fuqua.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.