Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 9 czerwca 2022, 17:02

Maneater za darmo w Epic Games Store

Dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store udostępniona została kolejna gra. Tym razem jest to Maneater. Produkcję będzie można odebrać do 16 czerwca.

„Mega wyprzedaż” w Epic Games Store powoli dobiega końca (potrwa do 16 czerwca), a wraz z nią zbliża się finał minicyklu tajemniczych gier udostępnionych za darmo w ramach tradycyjnej akcji rozdawnictwa na tej platformie. W minionych tygodniach jej użytkownicy mogli przypisać do swoich kont Borderlands 3, BioShock: The Collection oraz Wolfenstein: The New Order. Dziś równo o godzinie 17:00 czasu polskiego okazało się, że ostatnią sekretną pozycją oddaną w ręce graczy przy okazji promocji jest Maneater.

Maneater to opracowana przez studio Blindside Interactive dość nietypowa gra akcji TPP, w której wcielamy się w rekina ludojada. Naszym zadaniem jest przetrwanie w wodach Gulf Coast i znalezienie się na końcu lokalnego łańcucha pokarmowego.

Zabawa w tytule polega na przemierzaniu zbiornika wodnego, przeszukiwaniu głębin i rzecz jasna pożywianiu się zarówno okoliczną fauną, jak i nieuważnymi turystami. Z czasem pojawia się opcja rozwinięcia cech naszego rekina, a nawet ewolucji niektórych części jego ciała, co daje dodatkowe bonusy.

Pecetowa wersja tytułu ma w serwisie Metacritic średnią ocen branżowych na poziomie 70/100 (na podstawie 44 recenzji). Gra jest dostępna w polskiej wersji językowej (obejmującej napisy).

Maneater na platformie Epic Games Store

Maneater będzie można zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store do 16 czerwca. Natomiast później udostępnione zostanie Supraland.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store